kdepim-addons - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Send to %1
eu: Bidali %1(e)ra

en: Show calendar at the time of this reservation.
eu: Erakutsi egutegia erreserba horren orduan.

en: Add reservation to your calendar.
eu: Gehitu erreserba zure egutegian.

en: Import reservation into KDE Itinerary.
eu: Inportatu erreserba «KDE Itinerary»n.

en: Send this reservation to a device using KDE Connect.
eu: Bidali erreserba hori «KDE Connect» darabilen gailu batera.

en: Boarding Pass
eu: Ontziratzeko txartela

en: Ticket
eu: Txartela

en: View
eu: Ikuspegia

en: Download
eu: Zama-jaitsi

en: Modify
eu: Aldatu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Check-In
eu: Fakturatzea

en: Reservation canceled.
eu: Erreserba bertan behera utzi da.

en: Seat: %1
eu: Eserlekua: %1

en: Canceled:
eu: Bertan behera utzita:

en: Gate: %1
eu: Atea: %1

en: Boarding: %1
eu: Ontziratzea: %1

en: Group: %1
eu: Taldea: %1

en: Number Of People: %1
eu: Pertsona-kopurua: %1

en: Reservation Number: %1
eu: Erreserba zenbakia: %1

en: Under Name: %1
eu: Zein izenpean: %1

en: Show Calendar
eu: Erakutsi egutegia

en: Add to Calendar
eu: Gehitu egutegian

en: Add to KDE Itinerary
eu: Gehitu «KDE Itinerary»n

en: Send to Device...
eu: Bidali gailura...

en: Show location on map
eu: Erakutsi kokalekua mapan

en: Search address on map
eu: Bilatu helbidea mapan

en: Class: %1
eu: Klasea: %1

en: Coach: %1
eu: Bagoia/Autobusa: %1
