kmail_text_vcard_plugin - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
eu[0]: Bisita-txartela erantsita
eu[1]: Bisita-txartelak erantsita

en: [Add this contact to the address book]
eu: [Gehitu kontaktu hau helbide-liburura]

en: [Update this contact in the address book]
eu: [Eguneratu kontaktu hau helbide-liburuan]

en: [This contact is already in addressbook]
eu: [Kontaktu hau dagoeneko helbide-liburuan dago]

en: View Business Card
eu: Ikusi bisita-txartela

en: Save Business Card As...
eu: Gorde bisita-txartela honela...

en: Add this contact to the address book.
eu: Gehitu kontaktu hau helbide-liburuari.

en: Update this contact to the address book.
eu: Eguneratu kontaktu hau helbide-liburuan.

en: Add "%1" to the address book.
eu: Gehitu "%1" helbide-liburuan.

en: Update "%1" to the address book.
eu: Gehitu "%1" helbide-liburuan.

en: Save Business Card
eu: Gorde bisita-txartela

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
eu: «vCard» txarteleko e-posta helbide nagusia ez dago helbide-liburuan.

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
eu: Bi kontaktu edo gehiago gordeta daude helbide-liburuan e-posta berarekin.

en: The vCard was updated in your address book; you can add more information to this entry by opening the address book.
eu: «vCard» txartela zure helbide-liburuan eguneratu da; sarrera horretan informazio gehiago gehi dezakezu helbide-liburua irekiz.

en: Email not specified
eu: E-posta zehaztu gabe
