kdepim-addons - en to eu translation catalogue (69 entries)

en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
eu: Sinadura egiaztatu, baita domeinu bat DKIM probatzen ari bada ere

en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
eu: Erabili azterketa sintaktiko lasaia "Autentifikazio-emaitza"ren goiburua irakurtzean

en: Nothing
eu: Ezer ez

en: Warning
eu: Abisua

en: Error
eu: Errorea

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
eu: Tratatu sinatzeko RSA-SHA1 algoritmoa honela:

en: Treat small Key as:
eu: Tratatu gako txikiak honela:

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Authentication Server verified:
eu: Autentifikazio zerbitzaria egiaztatu da:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
eu: Konfiguratu autentifikazio egiaztatutako zerbitzaria

en: New Server:
eu: Zerbitzari berria:

en: New Server
eu: Zerbitzari berria

en: Modify Server
eu: Aldatu zerbitzaria

en: Server:
eu: Zerbitzaria:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
eu: Hautatutako zerbitzari(ar)en izena ezabatu nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
eu: Konfiguratu DKIM

en: General
eu: Orokorra

en: Record Keys
eu: Erregistratu gakoak

en: Policy
eu: Gidalerroa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Enable DKIM Support
eu: Gaitu DKIMen euskarria

en: Save DKIM Result
eu: Gorde DKIMen emaitza

en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
eu: Ordeztu DKIM emaitza autentifikazio-emaitzaren goiburuko balioagatik

en: Save Record Key:
eu: Gorde erregistratutako gakoa:

en: Save
eu: Gorde

en: Save and Compare
eu: Gorde eta konparatu

en: Check if e-mail should be signed
eu: Egiaztatu e-posta sinatu behar den

en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
eu: Erabili DMARC e-posta bat sinatu behar den heuristikoki erabakitzeko

en: Use default rule
eu: Erabili arau lehenetsia

en: Autogenerate rule
eu: Araua automatikoki sortu

en: Read Authentication-Results header
eu: Irakurri autentifikazio-emaitzen goiburua

en: Autogenerate when Sender in SDID
eu: Automatikoki sortu igorlea SDIDen dagoenean

en: Show Rules
eu: Erakutsi arauak

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
eu: Konfiguratu kontuko zakarrontzi-karpetaren iraungitzea

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
eu: Konfiguratu karpeta ezarpenak

en: Modify
eu: Aldatu

en: View
eu: Ikuspegia

en: Expiry
eu: Iraungitzea

en: Template
eu: Txantiloia

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
eu: Hautatutako karpeten ezarpen guztiak gainidatziko ditu. Jarraitu nahi duzu?

en: Save Folder Settings
eu: Gorde karpeta ezarpenak

en: Select
eu: Hautatu

en: Unselect
eu: Desautatu

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
eu: Konfiguratu Gravatar

en: Enable Gravatar Support
eu: Gaitu Gravatar-en euskarria

[ctx: @title:window]
en: Create
eu: Sortu

[ctx: @title:window]
en: Edit
eu: Editatu

en: Server Name:
eu: Zerbitzariaren izena:

en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information...</a></qt>
eu: <qt><a href="whatsthis1">Argumentuen formatuari buruzko informazioa...</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
eu: <qt><p><strong>Adierazpen horiek argumentu gisa erabil daitezke:</strong></p><ul><li>%u - komandoak erabilitako URLa</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
eu: Komando-lerroa:

en: Executable:
eu: Exekutagarria:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
eu: Konfiguratu «Ireki URL honekin» plugina

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
eu: Gehitu araua...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
eu: Kendu Araua

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
eu: Aldatu araua...

en: Rule already exists.
eu: Araua lehendik ere badago

en: Duplicate Rule
eu: Bikoiztu araua

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
eu[0]: Arau hau kendu nahi duzu?
eu[1]: Arau hauek kendu nahi dituzu?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
eu: Kendu araua

en: Add Rule...
eu: Gehitu araua...

en: Edit Rule...
eu: Editatu araua...

en: Remove Rule | Remove Rules
eu[0]: Kendu Araua
eu[1]: Kendu arauak

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
eu: Konfiguratu Iruzurretarako ezarpenak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Disable All Check
eu: Ezgaitu egiaztapen guztiak

en: Redirect Url
eu: Birbideratu URLa

en: Has Ip
eu: IPa du
