kdepim-addons - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: CC:
eu: KK:

en: BCC:
eu: EKK:

[ctx: View->headers->]
en: &Brief Headers
eu: Goiburu la&burrak

en: Show brief list of message headers
eu: Erakutsi mezu-goiburuen zerrenda labur bat

en: From:
eu: Nork:

en: To:
eu: Nori:

[ctx: View->headers->]
en: &Enterprise Headers
eu: &Enpresako goiburuak

en: Show the list of headers in Enterprise style
eu: Erakutsi Enpresa-estiloko goiburuen zerrenda

en: (resent from %1)
eu: (%1(e)tik birbidalia)

en: (receiver was %1)
eu: (hartzailea %1 izan da)

[ctx: To-field of the mail header.]
en: To:
eu: Nori:

en: Date:
eu: Data:

en: MDN To:
eu: MDN Nori:

en: Spam Status:
eu: Spam egoera:

[ctx: View->headers->]
en: &Fancy Headers
eu: Goiburu &dotoreak

en: Show the list of headers in a fancy format
eu: Erakutsi formatu dotoreko goiburuen zerrenda

en: Attachments:
eu: Eranskinak:

[ctx: View->headers->]
en: &Long Headers
eu: Goiburu &luzeak

en: Show long list of message headers
eu: Erakutsi mezu-goiburuen zerrenda luzea

[ctx: View->headers->]
en: &Standard Headers
eu: Goiburu e&standarrak

en: Show standard list of message headers
eu: Erakutsi mezu-goiburu estandarren zerrenda
