kdepim-addons - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
eu: %1 posta programa exekutatzea huts egin du

en: Sendmail exited abnormally.
eu: «Sendmail» ezohiko moduan amaitu da.

en: Sendmail exited abnormally: %1
eu: «Sendmail» ezohiko moduan amaitu da: %1

en: A local sendmail installation
eu: «sendmail» instalazio lokal bat

[ctx: @title:window]
en: Configure account
eu: Konfiguratu kontua
