kdepim-addons - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Allowed Protocols
eu: Baimendutako protokoloak

[ctx: @label:textbox]
en: Preferred OpenPGP encryption key:
eu: Zifratzeko OpenPGP gako hobetsia:

[ctx: @label:textbox]
en: Preferred S/MIME encryption certificate:
eu: Zifratzeko S/MIME ziurtagiri hobetsia:

en: Message Preference
eu: Mezuaren hobespena

[ctx: @label:textbox]
en: Sign:
eu: Sinatu:

[ctx: @label:textbox]
en: Encrypt:
eu: Zifratu:

en: Crypto Settings
eu: Zifratzeko ezarpenak
