kdepim-addons - en to eu translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Adblock List
eu: Konfiguratu oztopatu beharreko iragazkien zerrenda

[ctx: @title:column]
en: Name
eu: Izena

[ctx: @title:column]
en: Url
eu: URL

en: Add…
eu: Gehitu…

en: Modify…
eu: Aldatu...

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Show
eu: Erakutsi

en: Update Lists
eu: Eguneratu zerrendak

en: Do you want to remove '%1' ?
eu: '%1' kendu nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: Remove List
eu: Kendu zerrenda

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
eu: Bilatu...

[ctx: @title:window]
en: Add Adblock List
eu: Gehitu iragazkiak oztopatzeko zerrenda

en: Name:
eu: Izena:

en: Url:
eu: URL:

[ctx: @title:window]
en: Configure AdBlock Plugin
eu: Konfiguratu iragazkiak oztopatzeko «AdBlock» plugina

[ctx: @title:window]
en: Show Adblock List
eu: Gehitu oztopatu beharreko iragazkien zerrenda

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
eu: Iragarkiak oztopatzea gaituta
