kdepim-addons - en to eu translation catalogue (47 entries)

[ctx: @action]
en: Open AI Chat
eu: Ireki AA berriketa

en: Autocorrect Text
eu: Testua automatikoki zuzendu

[ctx: @action]
en: Autocorrect Full Text
eu: Testu osoa automatikoki zuzendu

[ctx: @action]
en: Autocorrect Selected Text
eu: Hautatutako testua automatikoki zuzendu

[ctx: @title:window]
en: Auto Generate Answer
eu: Automatikoki sortu erantzuna

[ctx: @action]
en: Autogenerate Answer
eu: Automatikoki sortu erantzuna

[ctx: @action]
en: Summary Text
eu: Laburpen testua

[ctx: @action]
en: Correct Text
eu: Zuzendu testua

[ctx: @action]
en: Quick Answer
eu: Erantzun azkarra

[ctx: @action]
en: Configure AI
eu: Konfiguratu AA

en: An error occured: %1
eu: Errore bat gertatu da: %1

en: Error
eu: Errorea

[ctx: @action]
en: Insert Text
eu: Txertatu testua

[ctx: @action]
en: Insert Email…
eu: Txertatu e-posta...

[ctx: @label:textbox]
en: Select Short URL server:
eu: Hautatu URL laburren zerbitzaria:

[ctx: @action]
en: Insert Short URL…
eu: Txertatu URL laburra...

en: No network connection detected, we cannot shorten URL.
eu: Ez da sareko konexiorik antzeman, ezin dugu URLa laburtu.

en: String doesn't seem to be a URL
eu: Ez dirudi katea URL bat denik.

en: An error occurred: "%1"
eu: Errore bat gertatu da: "%1"

en: Error reported by server:
    '%1'
eu: Zerbitzariak errore baten berri eman du:
    '%1'

[ctx: @action]
en: Insert Special Character…
eu: Txertatu karaktere berezia...

[ctx: @title:window]
en: Insert Special Character
eu: Txertatu karaktere berezia

en: Insert
eu: Txertatu

[ctx: @action]
en: Insert Non Breaking Space
eu: Txertatu hautsi ez daitekeen zuriunea

[ctx: @title:window]
en: Configure quick text
eu: Konfiguratu testu azkarra

[ctx: @action:button]
en: Import…
eu: Inportatu...

[ctx: @action:button]
en: Export…
eu: Esportatu...

[ctx: @title:window]
en: Import QuickText
eu: Inportatu Testu-azkarra

[ctx: @title:window]
en: Export QuickText
eu: Esportatu Testu-azkarra

[ctx: @action]
en: Variables
eu: Aldagaiak

[ctx: @action:button]
en: Variables
eu: Aldagaiak

[ctx: @action]
en: Add Snippet…
eu: Gehitu testu-zatia...

[ctx: @action]
en: Edit Snippet…
eu: Editatu testu-zatia...

[ctx: @action]
en: Remove Snippet
eu: Kendu testu-zatia

[ctx: @action]
en: Add Group…
eu: Gehitu taldea...

[ctx: @action]
en: Rename Group…
eu: Berrizendatu taldea...

[ctx: @action]
en: Remove Group
eu: Kendu taldea

en: Text Snippets
eu: Testu-zatiak

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove snippet "%1"?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
eu: Benetan ezabatu nahi duzu «%1» testu-zatia?<nl/><warning>Ez dago ezabatzea desegiterik.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1" along with all its snippets?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
eu: Benetan ezabatu nahi duzu «%1» taldea bere testu-zati guztiekin batera?<nl/><warning>Ez dago ezabatzea desegiterik.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1"?
eu: "%1" taldea benetan ezabatu nahi duzu?

en: QuickText was changed. Do you want to save it?
eu: Testu-azkarra aldatu egin da. Hura gorde nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: Save
eu: Gorde

en: General
eu: Orokorra

en: Share Mail Text…
eu: Partekatu postako testua...

en: Zoom: %1%
eu: Zooma: %%1

en: Zoom…
eu: Zooma…
