kdepim-addons - en to eu translation catalogue (41 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure "Automatic Add Contacts" Plugin
eu: Konfiguratu "Kontaktuak automatikoki gehitzea" plugina

[ctx: @info]
en: You must create an address book before adding a contact. Do you want to create an address book?
eu: Helbide-liburu bat sortu behar duzu kontaktu bat gehitu aurretik. Helbide-liburu bat sortu nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: No Address Book Available
eu: Ez dago helbide-libururik erabilgarri

[ctx: @action:button]
en: Create Address Book
eu: Sortu helbide-liburua

[ctx: @title:window]
en: Add Address Book
eu: Gehitu helbide-liburua

[ctx: @option:check]
en: Automatic Add Contacts
eu: Gehitu kontaktuak automatikoa

[ctx: @label:textbox]
en: Select the addressbook in which to store contacts:
eu: Hautatu kontaktuak gordetzeko helbide-liburua:

en: Do you want to send the email as HTML?
eu: E-posta HTML gisa bidali nahi duzu?

en: Send email as plain text
eu: Bidali e-posta testu arrunt gisa

[ctx: @action:button]
en: Send As HTML
eu: Bidali HTML gisa

[ctx: @option:check]
en: Update SMTP server
eu: Eguneratu SMTP zerbitzaria

[ctx: @title:window]
en: Check SMTP server
eu: Egiaztatu SMTP zerbitzaria

[ctx: @label:textbox]
en: Do you want to send the email with a different SMTP than the one defined in the current identity?
eu: E-posta, uneko nortasunean definitutako SMTP ez den beste batetik bidali nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Check Before Send Mail" Plugin
eu: Konfiguratu " Egiaztatu posta bidali aurretik" plugina

[ctx: @option:check]
en: Send as plain text
eu: Bidali testu arrunt gisa

[ctx: @option:check]
en: Use SMTP server defined in identity
eu: Erabili nortasunean definitutako SMTP zerbitzaria

[ctx: @option:check]
en: Check duplicated emails addresses
eu: Egiaztatu bikoiztutako e-posta helbideak

[ctx: @option:check]
en: Check send attachment
eu: Egiaztatu eranskin bidalketa

[ctx: @title:window]
en: Duplicated emails
eu: Bikoiztutako e-postak

[ctx: @label:textbox]
en: These emails are duplicated. Do you want to send email?
eu: E-posta hauek bikoiztuta daude. E-posta bidali nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: Check Attachment
eu: Egiaztatu eranskina

[ctx: @label:textbox]
en: Do you want to send some attachment?
eu: Eranskin batzuk bidali nahi dituzu?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Confirm Email Address" Plugin
eu: Konfiguratu "Berretsi e-posta helbidea" plugina

[ctx: @option:radio]
en: Accepted Domain Name
eu: Onartutako domeinu-izena

[ctx: @option:radio]
en: Rejected Domain Name
eu: Errefusatutako domeinu-izena

en: A&dd…
eu: Ge&hitu...

en: Re&move
eu: &Kendu

en: Mod&ify…
eu: &Aldatu...

en: Enter new domain name:
eu: Sartu domeinu-izen berria:

en: Do you want to remove this domain?
eu: Domeinu hau kendu nahi duzu?

en: Whitelist of Addresses
eu: Helbideen zerrenda-zuria

en: Enter new email address:
eu: Sartu e-posta helbide berria:

en: Do you want to remove this email address?
eu: E-posta helbide hau kendu nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Add Selected Emails to WhiteList
eu: Gehitu hautatutako e-postak zerrenda-zurira

[ctx: @title:window]
en: Confirm Addresses
eu: Baieztatu helbideak

en: All selected emails are added to white list
eu: Hautatutako e-posta guztiak zerrenda-zurira gehituko dira

[ctx: @title:window]
en: Emails added to white list
eu: Zerrenda-zurira gehitutako e-postak

[ctx: @label:textbox]
en: Enter new domain name:
eu: Sartu domeinu-izen berria:

[ctx: @title:window]
en: Add Value
eu: Gehitu balioa

[ctx: @title:window]
en: Change Value
eu: Aldatu balioa

[ctx: @label:textbox]
en: Potentially invalid emails are displayed in red:
eu: Baliogabeak izan daitezkeen e-postak gorriz agertzen dira:
