kdepim-addons - en to eu translation catalogue (90 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
eu: Hautatu partaideak

[ctx: @info:placeholder]
en: Click to add a new attendee
eu: Egin klik partaide berri bat gehitzeko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
eu: Gehitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
eu: Kendu

[ctx: @option:check]
en: Keep me informed about status changes of this incidence.
eu: Intzidentzia honen egoera aldaketen berri eman iezadazu.

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
eu: Hautatu ordezkaria

[ctx: @label:textbox]
en: Delegate:
eu: Eskuordetu:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
eu: Iruzkina:

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
eu: Gonbidapenean ez da "%1" izeneko eranskinik aurkitu.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
eu: "%1" gonbidapen eranskina ordenagailu honetatik atzi daitekeen web esteka bat da. Mesedez, eskatu ekitaldiaren antolatzaileari gonbidapena berriz bidaltzeko, esteka baten ordez, eranskina lerro barruan duela.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
eu: <qt>Ez dago mezu horretako hartzailearekin bat datorren nortasunik,<br/>mesedez, egongo balitz, aukeratu ondoko helbideetatik zurea zein den,<br/>edo hautatu, erantzunean erabiltzeko, zure nortasunetako bat:</qt>

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
eu: <qt>Zure nortasunetako batzuk mezu horren hartzailearekin bat datoz,<br/>mesedez, hautatu ondoko helbideetako zein den zurea:</qt>

en: Select Address
eu: Hautatu helbidea

en: Answer:
eu: Erantzuna:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
eu: Uko egina: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
eu: Zalantzakor: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
eu: Onartuta: %1

en: Invitation answer attached.
eu: Gonbidapenaren erantzuna erantsita.

en: Incidence with no summary
eu: Laburpenik gabeko intzidentzia

en: Answer: %1
eu: Erantzuna: %1

en: Delegated: %1
eu: Eskuordetua: %1

en: Forwarded: %1
eu: Birbidalita: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
eu: Ordezko proposamenari uko egina: %1

en: "%1" occurred already.
eu: "%1" dagoeneko jazo da.

en: "%1" is currently in-progress.
eu: "%1" une honetan abian da.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
eu: "%1", gaurko egun osoko gertakizuna, une honetan abian da.

en: "%1" is past due.
eu: "%1"ren epemuga iraganekoa da.

en: "%1" has already started.
eu: "%1" dagoeneko hasi da.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
eu: "%1", gaurko egun osoko gertakizuna, une honetan abian da.

en: "%1", happening all day, has already started.
eu: "%1", gaurko egun osoko gertakizuna, dagoeneko hasi da.

en: Do you still want to accept the task?
eu: Oraindik ataza onartu nahi duzu?

en: Do you still want to accept the invitation?
eu: Oraindik gonbidapena onartu nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Accept
eu: Onartu

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
eu: Oraindik gonbidapenaren baldintzazko onarpena bidali nahi duzu?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
eu: Oraindik atazaren baldintzazko onarpena bidali nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Send
eu: Bidali

en: Do you still want to accept the counter proposal?
eu: Oraindik ordezko proposamena onartu nahi duzu?

en: Do you still want to send a counter proposal?
eu: Oraindik ordezko proposamena bidali nahi duzu?

en: Do you still want to send a decline response?
eu: Oraindik uko egiteko erantzun bat bidali nahi duzu?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
eu: Oraindik ordezko proposamenari uko egin nahi diozu?

[ctx: @action:button]
en: Decline
eu: Uko egin

en: Do you still want to record this response in your calendar?
eu: Oraindik erregistratu nahi duzu erantzun hori zure egutegian?

[ctx: @action:button]
en: Record
eu: Erregistratu

en: Do you still want to delegate this task?
eu: Oraindik ataza hori eskuordetu nahi duzu?

en: Do you still want to delegate this invitation?
eu: Oraindik gonbidapen hori eskuordetu nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
eu: Eskuordetu

en: Do you still want to forward this task?
eu: Oraindik ataza hori birbidali nahi duzu?

en: Do you still want to forward this invitation?
eu: Oraindik gonbidapen hori birbidali nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Forward
eu: Birbidali

en: Do you still want to cancel this task?
eu: Oraindik bertan behera utzi nahi duzu zeregin hori?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
eu: Utzi ataza bertan behera

en: Do you still want to cancel this invitation?
eu: Oraindik gonbidapen hori bertan behera utzi nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
eu: Utzi gonbidapena bertan behera

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
eu: Ez utzi bertan behera

en: Do you still want to check your calendar?
eu: Oraindik zure egutegia egiaztatu nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Check
eu: Egiaztatu

en: Do you still want to record this task in your calendar?
eu: Oraindik erregistratu nahi duzu ataza hori zure egutegian?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
eu: Oraindik erregistratu nahi duzu gonbidapen hori zure egutegian?

en: Do you really want to cancel this task?
eu: Benetan bertan behera utzi nahi duzu ataza hori?

en: Do you really want to cancel this invitation?
eu: Benetan utzi nahi duzu bertan behera gonbidapen hori?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
eu: Gonbidapenarekiko erreakzioa

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
eu: Proposamena gehitzea ahaztu duzu. Mesedez, gehi ezazu. Eskerrik asko

en: Delegation to organizer is not possible.
eu: Antolatzaileari ezin zaio eskuordetu.

[ctx: @title:window]
en: Save Invitation Attachment
eu: Gorde gonbidapenaren eranskina

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
eu: Uko egin ordezko proposamenari

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
eu: Ez daukazu gonbidapenetarako idazgarri den egutegi karpetarik, hori dela eta, ezingo da erantzun bat biltegiratu edo gorde.
    Mesedez, sortu gutxienez ekitaldi-egutegi idazgarri bat eta berriz sinkronizatu.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
eu: E-posta honetan gordetako egutegiko gonbidapena nolabait hautsita dago. Ezin du aurrera egin.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
eu: Antolatzaileak ez dago gonbidapen honen erantzunaren esperoan, baina e-posta mezu bat bidal diezaiokezu, hala nahi baduzu.
    
    Antolatzaileari gonbidapen honi buruzko mezu bat bidali nahi diozu?
    Sakatu [Utzi] botoia erregistratzeko eragiketa uzteko.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
eu: Bidali e-posta antolatzaileari

[ctx: @action:button]
en: Do Not Send
eu: Ez bidali

[ctx: @action:button]
en: Send EMail
eu: Bidali e-posta

en: Re: %1
eu: Er: %1

en: Open Attachment
eu: Ireki eranskina

en: Save Attachment As…
eu: Gorde eranskina honela...

en: Accept invitation
eu: Onartu gonbidapena

en: Accept invitation conditionally
eu: Onartu gonbidapena baldintzapean

en: Accept counter proposal
eu: Onartu ordezko proposamena

en: Create a counter proposal…
eu: Sortu kontraproposamen bat...

en: Throw mail away
eu: Baztertu posta

en: Decline invitation
eu: Uko egin gonbidapenari

en: Postpone
eu: Geroratu

en: Decline counter proposal
eu: Uko egin ordezko proposamenari

en: Check my calendar…
eu: Egiaztatu nire egutegia...

en: Record response into my calendar
eu: Erregistratu erantzuna nire egutegian

en: Record invitation into my calendar
eu: Erregistratu gonbidapena nire egutegian

en: Move this invitation to my trash folder
eu: Eraman gonbidapen hori nire zakarrontzi karpetara

en: Delegate invitation
eu: Eskuordetu gonbidapena

en: Forward invitation
eu: Birbidali gonbidapena

en: Remove invitation from my calendar
eu: Kendu gonbidapena nire egutegitik

en: Open attachment "%1"
eu: Ireki eranskina "%1"
