kdepim-addons - en to eu translation catalogue (19 entries)

[ctx: @info:placeholder]
en: Click on button for selecting contacts…
eu: Botoian klik egin, kontaktuak hautatzeko...

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Emails
eu: Hautatu e-postak

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
eu: Hautatu

[ctx: @title:window]
en: Create Folder
eu: Sortu karpeta

en: Error during creating folder: %1
eu: Errorea karpeta sortzean: %1

[ctx: @action:button]
en: Create Folder…
eu: Sortu karpeta...

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
eu: Hautatu IMAP karpeta

en: Unable to load folder list
eu: Ez da karpeta-zerrenda zamatzeko gai

en: Loading in progress…
eu: Zamatzen ari da...

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
eu: Bilatu...

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh IMAP Folder List
eu: Berritu IMAP karpeta-zerrenda

en: Create Folder
eu: Sortu karpeta

en: Folder Name:
eu: Karpetaren izena:

en: Slashes are not allowed in folder names.
eu: Karpeta-izenetan ez dira «barra zeiharrak» onartzen.

en: Empty folder name is not supported.
eu: Karpeta-izen hutsik ez da onartzen.

en: Error during loading folders: %1
eu: Errorea karpetak zamatzean: %1

[ctx: @title:window]
en: Load Folders
eu: Zamatu karpetak

[ctx: @info:tooltip]
en: Select IMAP folder
eu: Hautatu IMAP karpeta

[ctx: @info:placeholder]
en: Click on button for selecting folder…
eu: Botoian klik egin karpeta hautatzeko...
