kaddressbook - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b></qt>
fa: <qt>قادر به باز کردن پرونده <b>%1</b> نیست.</qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
fa: <qt>قادر به باز کردن پرونده <b>%1</b> نیست.</qt>

en: <qt>Unable to open <b>%1</b> for reading.</qt>
fa: <qt>قادر به باز کردن <b>%1</b> برای خواندن نیست.</qt>

en: %1 is not a GMX address book file.
fa: %1 یک پرونده کتاب نشانی GMX نیست.

en: Import vCard...
fa: واردات vCard...

en: Export vCard 3.0...
fa: صادرات vCard 3.0...

en: Export vCard 2.1...
fa: صادرات vCard 2.1...
