kmail_text_calendar_plugin - en to fa translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
fa: افزودن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
fa: حذف

en: Incidence with no summary
fa: رخداد بدون خلاصه

en: Answer: %1
fa: پاسخ: %1

en: Throw mail away
fa: دور انداختن نامه

en: Check my calendar...
fa: بررسی تقویم من...
