kdepim-addons - en to fi translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
fi: Säännön asetukset

en: Type:
fi: Tyyppi:

en: Contains:
fi: Sisältää:

en: Body
fi: Runko

en: Subject
fi: Aihe

en: To
fi: Vastaanottaja

en: Cc
fi: Kopio

en: Bcc
fi: Piilokopio

en: Unread
fi: Lukematta

en: Important
fi: Tärkeä

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
fi: Aseta ennen viestin poistamista

en: Confirm Before Deleting
fi: Varmista ennen poistamista

en: Configure
fi: Asetukset

en: Do you want to delete this email?
    %1
fi: Haluatko poistaa tämän viestin?
    %1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
fi: Varmista viestin poistaminen

en: Apply to All
fi: Käytä kaikkiin

en: The message with subject '%2' contains '%1'
fi: Viesti, jonka aihe on ”%2”, sisältää ”%1”

en: The message with subject '%1' is %2
fi: Viesti, jonka aihe on ”%1”, on %2

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
fi: Lisää sääntö…

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
fi: Poista sääntö

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
fi: Muokkaa sääntöä…

en: Type
fi: Tyyppi

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Add Rule...
fi: Lisää sääntö…

en: Edit Rule...
fi: Muokkaa sääntöä…

en: Remove Rule | Remove Rules
fi[0]: Poista sääntö
fi[1]: Poista säännöt

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
fi[0]: Haluatko poistaa tämän säännön?
fi[1]: Haluatko poistaa nämä säännöt?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
fi: Poista sääntö

en: Same rule already exists.
fi: Sama sääntö on jo olemassa.

en: Create Rule
fi: Luo sääntö
