kmail_text_vcard_plugin - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
gl[0]: Tarxetas de visita anexa
gl[1]: Tarxetas de visita anexas

en: [Add this contact to the address book]
gl: [Engadir este contacto ao caderno de enderezos]

en: [This contact is already in addressbook]
gl: [Este contacto xa está no caderno de enderezos]

en: View Business Card
gl: Ver a tarxetas de visita

en: Save Business Card As...
gl: Gardar a tarxeta de visita como…

en: Add this contact to the address book.
gl: Engadir este contacto ao caderno de enderezos.

en: Update this contact to the address book.
gl: Actualizar este contacto no caderno de enderezos.

en: Add "%1" to the address book.
gl: Engadir «%1» ao caderno de enderezos.

en: Update "%1" to the address book.
gl: Actualizar «%1» no caderno de enderezos.

en: Save Business Card
gl: Gardar a tarxeta de visita

en: The vCard's primary email address is not in addressbook.
gl: O enderezo de correo principal da vCard non está no caderno de enderezos.

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
gl: Hai dous ou máis contactos co mesmo enderezo de correo almacenado no caderno de enderezos.

en: Email not specified
gl: Non se indicou ningún correo electrónico
