kmail_text_calendar_plugin - en to gl translation catalogue (89 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
gl: Seleccionar os asistentes

[ctx: @info:placeholder]
en: Click to add a new attendee
gl: Prema para engadir un asistente novo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
gl: Engadir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
gl: Retirar

[ctx: @option:check]
en: Keep me informed about status changes of this incidence.
gl: Mantéñame informado sobre os cambios de estado desta incidencia.

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
gl: Seleccionar o delegado

[ctx: @label:textbox]
en: Delegate:
gl: Delegado:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
gl: Comentario:

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
gl: Non se atopou ningún anexo chamado «%1» na invitación.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
gl: O anexo da invitación, «%1», é unha ligazón web que non é accesíbel desde este computador. Pídalle á organizadora do evento que envíe de novo a invitación co anexo almacenado dentro no canto dunha ligazón.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
gl: <qt>Ningunha das súas identidades coincide co destinatario desta mensaxe.<br />Escolla cal dos enderezos seguintes é o seu,<br/> de o ser algún, ou escolla unha das súas identidades para usala na resposta.</qt>

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
gl: <qt>Varias das súas identidades coinciden co destinatario desta mensaxe.<br />Escolla cal dos enderezos seguintes é o seu:</qt>

en: Select Address
gl: Seleccionar o enderezo

en: Answer:
gl: Resposta:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
gl: Rexeitado: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
gl: Posíbel: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
gl: Aceptado: %1

en: Invitation answer attached.
gl: Vai anexa a resposta á invitación.

en: Incidence with no summary
gl: Incidencia sen resumo

en: Answer: %1
gl: Resposta: %1

en: Delegated: %1
gl: Delegado: %1

en: Forwarded: %1
gl: Reenviado: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
gl: Contraproposta rexeitada: %1

en: "%1" occurred already.
gl: «%1» xa tivo lugar.

en: "%1" is currently in-progress.
gl: «%1» está actualmente en progreso.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
gl: «%1», que dura todo o día, está agora mesmo en progreso.

en: "%1" is past due.
gl: «%1» hai tempo que rematou.

en: "%1" has already started.
gl: «%1» xa comezou.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
gl: «%1», que dura todo o día, está agora mesmo en progreso.

en: "%1", happening all day, has already started.
gl: «%1», que dura todo o día, xa comezou.

en: Do you still want to accept the task?
gl: Aínda quere aceptar a tarefa?

en: Do you still want to accept the invitation?
gl: Aínda quere aceptar a invitación?

[ctx: @action:button]
en: Accept
gl: Aceptar

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
gl: Aínda quere enviar a aceptación condicional da invitación?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
gl: Aínda quere enviar a aceptación condicional da tarefa?

[ctx: @action:button]
en: Send
gl: Enviar

en: Do you still want to accept the counter proposal?
gl: Aínda quere aceptar a contraproposta?

en: Do you still want to send a counter proposal?
gl: Aínda quere enviar unha contraproposta?

en: Do you still want to send a decline response?
gl: Aínda quere enviar unha resposta de rexeitamento?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
gl: Aínda quere rexeitar a contraproposta?

[ctx: @action:button]
en: Decline
gl: Rexeitar

en: Do you still want to record this response in your calendar?
gl: Aínda quere gravar a resposta no seu calendario?

[ctx: @action:button]
en: Record
gl: Gravar

en: Do you still want to delegate this task?
gl: Aínda quere delegar esta tarefa?

en: Do you still want to delegate this invitation?
gl: Aínda quere delegar a invitación?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
gl: Delegado

en: Do you still want to forward this task?
gl: Aínda quere reenviar esta tarefa?

en: Do you still want to forward this invitation?
gl: Aínda quere reenviar a invitación?

[ctx: @action:button]
en: Forward
gl: Reenviar

en: Do you still want to cancel this task?
gl: Aínda quere cancelar esta tarefa?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
gl: Cancelar a tarefa

en: Do you still want to cancel this invitation?
gl: Aínda quere cancelar a invitación?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
gl: Cancelar a invitación

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
gl: Non cancelar

en: Do you still want to check your calendar?
gl: Aínda quere comprobar o calendario?

[ctx: @action:button]
en: Check
gl: Comprobar

en: Do you still want to record this task in your calendar?
gl: Aínda quere gravar esta tarefa no seu calendario?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
gl: Aínda quere gardar a invitación no calendario?

en: Do you really want to cancel this task?
gl: Seguro que quere cancelar esta tarefa?

en: Do you really want to cancel this invitation?
gl: Seguro que quere cancelar a invitación?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
gl: Reacción á invitación

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
gl: Esqueceu engadir unha proposta. Engádaa, por favor. Grazas

en: Delegation to organizer is not possible.
gl: Non é posíbel delegar no organizador.

[ctx: @title:window]
en: Save Invitation Attachment
gl: Gardar o anexo da invitación

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
gl: Rexeitar a contraproposta

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
gl: Non ten cartafoles de calendario para as invitacións, polo que non é posíbel almacenar ou gardar unha resposta.
    Cree polo menos un calendario de eventos que permita escritura e sincronice de novo.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
gl: A invitación de calendario almacenada nesta mensaxe de correo está estragada por algunha causa. Non se pode continuar.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
gl: A organizadora non espera unha resposta á invitación, pero se quere pódelle enviar unha mensaxe de correo electrónico.
    
    Quere enviarlle unha mensaxe?
    Prema o botón de «Cancelar» para cancelar a operación de gardar.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
gl: Envío dunha mensaxe de correo ao organizador

[ctx: @action:button]
en: Do Not Send
gl: Non enviar

[ctx: @action:button]
en: Send EMail
gl: Enviar unha mensaxe

en: Open Attachment
gl: Abrir o anexo

en: Save Attachment As…
gl: Gardar o anexo como…

en: Accept invitation
gl: Aceptar a invitación

en: Accept invitation conditionally
gl: Aceptar a invitación con condicións

en: Accept counter proposal
gl: Aceptar a contraproposta

en: Create a counter proposal…
gl: Crear unha contraproposta…

en: Throw mail away
gl: Desfacerse do correo

en: Decline invitation
gl: Rexeitar a invitación

en: Postpone
gl: Pospor

en: Decline counter proposal
gl: Rexeitar a contraproposta

en: Check my calendar…
gl: Comprobar o meu calendario…

en: Record response into my calendar
gl: Gravar a resposta no meu calendario

en: Record invitation into my calendar
gl: Gardar a invitación no calendario

en: Move this invitation to my trash folder
gl: Botar a invitación no cartafol do lixo

en: Delegate invitation
gl: Delegar a invitación

en: Forward invitation
gl: Reenviar a invitación

en: Remove invitation from my calendar
gl: Retirar a invitación do calendario

en: Open attachment "%1"
gl: Abrir o anexo «%1»
