kdepim-addons - en to gl translation catalogue (73 entries)

[ctx: @option:check]
en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
gl: Verificar a sinatura aínda que un dominio só probe DKIM.

[ctx: @option:check]
en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
gl: Analizar a cabeceira «Authentication-Result» de maneira non estrita.

en: Nothing
gl: Nada

en: Warning
gl: Aviso

en: Error
gl: Erro

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
gl: Tratar o algoritmo de sinatura RSA-SHA1 como:

en: Treat small Key as:
gl: Tratar unha clave pequena como:

[ctx: @action:button]
en: Configure
gl: Configurar

en: Authentication Server verified:
gl: Verificouse o servidor de autenticación:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
gl: Configurar o servidor de verificación de autenticación

en: New Server:
gl: Novo servidor:

en: New Server
gl: Novo servidor

en: Modify Server
gl: Modificar o servidor

en: Server:
gl: Servidor:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
gl: Quere eliminar o nome dos servidores seleccionados?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
gl: Configurar DKIM

en: General
gl: Xeral

en: Record Keys
gl: Chaves de rexistro

en: Policy
gl: Política

en: Advanced
gl: Avanzado

[ctx: @option:check]
en: Enable DKIM Support
gl: Activar a compatibilidade con DKIM.

[ctx: @option:check]
en: Save DKIM Result
gl: Gardar o resultado de DKIM.

[ctx: @option:check]
en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
gl: Substituír o resultado de DKIM polo valor da cabeceira «Authentication-Result».

[ctx: @label:textbox]
en: Save Record Key:
gl: Gardar a chave de rexistro:

en: Save
gl: Gardar

en: Save and Compare
gl: Gardar e comparar

[ctx: @option:check]
en: Check if e-mail should be signed
gl: Comprobar se o correo electrónico debería asinarse.

[ctx: @option:check]
en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
gl: Usar DMARC para determinar mediante heurística se debería asinarse un correo electrónico.

[ctx: @option:check]
en: Use default rule
gl: Usar a regra predeterminada.

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate rule
gl: Xerar automaticamente unha regra.

[ctx: @option:check]
en: Read Authentication-Results header
gl: Ler a cabeceira Authentication-Results.

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate when Sender in SDID
gl: Xerar automaticamente cando a remitente estea en SDID.

[ctx: @action:button]
en: Show Rules
gl: Amosar as regras

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
gl: Configurar o cartafol do lixo para contas caducadas

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
gl: Configurar o cartafol

en: Modify
gl: Modificar

en: View
gl: Ver

en: Expiry
gl: Caducidade

en: Template
gl: Modelo

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
gl: Sobredefinirá todas as opcións de cada cartafol seleccionado. Quere continuar?

[ctx: @title:window]
en: Save Folder Settings
gl: Gardar a configuración do cartafol

[ctx: @action:button]
en: Select
gl: Seleccionar

[ctx: @action:button]
en: Unselect
gl: Anular a selección

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
gl: Configurar Gravatar

[ctx: @option:check]
en: Enable Gravatar Support
gl: Activar a compatibilidade con Gravatar.

[ctx: @title:window]
en: Create
gl: Crear

[ctx: @title:window]
en: Edit
gl: Editar

[ctx: @option:check]
en: Enabled
gl: Activado.

en: Server Name:
gl: Nome do servidor:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
gl: <qt><a href="whatsthis1">Información sobre o formato dos argumentos…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
gl: <qt><p><strong>Pode usar as seguintes expresións nos argumentos:</strong></p><ul><li>%u: URL usado pola orde.</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
gl: Liña de ordes:

en: Executable:
gl: Executábel:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
gl: Configurar a apertura de URL co complemento

[ctx: @action:button]
en: Add Rule…
gl: Engadir unha regra…

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
gl: Eliminar a regra

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule…
gl: Modificar a regra…

en: A rule for host was already added.
gl: Xa se engadiu unha regra para o servidor.

[ctx: @title:window]
en: Host already checked
gl: Xa se comprobou o servidor

en: Rule already exists.
gl: A regra xa existe.

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Rule
gl: Regra duplicada

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
gl[0]: Quere eliminar a regra?
gl[1]: Quere eliminar estas regras?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
gl: Eliminar a regra

en: Add Rule…
gl: Engadir unha regra…

en: Edit Rule…
gl: Editar a regra…

en: Remove Rule | Remove Rules
gl[0]: Eliminar a regra
gl[1]: Eliminar as regras

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
gl: Configurar as opcións de estafas

en: Add…
gl: Engadir…

en: Disable All Check
gl: Desactivar todas as comprobacións

en: Redirect Url
gl: URL de redirección

en: Has Ip
gl: Ten IP

[ctx: @title:column]
en: Domain
gl: Dominio

[ctx: @title:column]
en: Check
gl: Comprobar
