kdepim-addons - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Check Gravatar…
he: בדיקת Gravatar…

en: You have not selected any contacts.
he: כלל לא בחרת אנשי קשר.

en: No email found for this contact.
he: לא נמצאה כתובת דוא״ל לאיש הקשר הזה.

en: A contact group was selected.
he: נבחרה קבוצת אנשי קשר.

en: Too many contacts selected.
he: נבחרו יותר מדי אנשי קשר.

[ctx: @action:button]
en: Save Image
he: שמירת תמונה

[ctx: @action:button]
en: Save Image URL
he: שמירת כתובת תמונה

[ctx: @title:window]
en: Check and update Gravatar
he: בדיקת ועדכון Gravatar

[ctx: @action:button]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
he: דוא״ל:

en: Search is impossible.
he: אי אפשר לחפש.

en: No Gravatar Found.
he: לא נמצא Gravatar.

en: Merge Contacts…
he: מיזוג אנשי קשר…

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts to merge
he: בחירת אנשי קשר למיזוג

[ctx: @action:button]
en: merge
he: מיזוג

[ctx: @label:textbox]
en: Select contacts that you really want to merge:
he: נא לבחור אנשי קשר שברצונך למזג בפועל:

[ctx: @label:textbox]
en: Select the addressbook in which to store merged contacts:
he: נא לבחור את פנקס הכתובות לאחסון אנשי קשר הממוזגים:

en: Select All
he: בחירה בהכול

en: Deselect All
he: ביטול בחירה

en: Duplicate contact %1
he: איש קשר כפול %1

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Duplicate contact "%1" (%2 times)
he: איש קשר כפול „%1” (%2 פעמים)

[ctx: @title:window]
en: Search and Select Duplicate Contacts to merge
he: חיפוש ובחירה של אנשי קשר כפולים למיזוג

[ctx: @info:placeholder]
en: Search in result…
he: חיפוש בתוצאה…

[ctx: @label:textbox]
en: Select AddressBook:
he: בחירת פנקס כתובות:

[ctx: @action:button]
en: Merge
he: מיזוג

en: Expand All
he: הרחבה של הכול

en: Collapse All
he: צמצום של הכול

en: You must select at least two elements.
he: צריך לבחור שני רכיבים לפחות.

en: No duplicated contact found.
he: לא נמצאו אנשי קשר כפולים.

en: No contacts selected.
he: לא נבחרו אנשי קשר.

en: Some information can be lost. Do you want to continue, or customize what you want to merge?
he: חלק מהנתונים יכולים ללכת איבוד. להמשיך או לכוון מה למזג?

[ctx: @action]
en: Customize
he: התאמה אישית

[ctx: @action]
en: Automatic Merging
he: מיזוג אוטומטי

en: Some information was not selected. You can lose this information. Do you want to continue merging?
he: חלק מהמידע לא נבחר. נתונים עלולים ללכת לאיבוד. להמשיך במיזוג?

[ctx: @title:window]
en: Missing Selected Information
he: מידע נבחר חסר

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
he: יום נישואין

en: Blog Feed
he: ערוץ בלוג

en: Profession
he: עיסוק

en: Office
he: משרד

en: Manager
he: מנהל/ת

en: Assistant
he: עוזר/ת

en: Spouse
he: בן/ת־זוג

en: (Undefined)
he: (לא מוגדר)

en: Search Duplicate Contacts…
he: חיפוש אנשי קשר כפולים…

en: No emails found in selected contacts.
he: לא נמצאו כתובות דוא״ל לאנשי הקשר הנבחרים.

en: Send an email…
he: שליחת דוא״ל…

en: No vCard created.
he: לא נוצר כרטיס ביקור (vCard).

en: Temporary file '%1' cannot be created
he: אי אפשר ליצור את הקובץ הזמני ‚%1’

en: Send vCards…
he: שליחת כרטיסי ביקור (vCards)…
