kdepim-addons - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Current URL is not a shortened URL.
he: הכתובת הנוכחית אינה מקוצרת.

[ctx: @action]
en: Expand URL
he: הרחבת כתובת

[ctx: @action]
en: Ask AI…
he: לשאול בינה מלאכותית…

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
he: סגירה

en: Close
he: סגירה

[ctx: @action]
en: Translate…
he: תרגום…

en: &Save
he: &שמירה

[ctx: @action:button]
en: Open &Editor…
he: פתיחת &עורך…

[ctx: @label:textbox]
en: Event:
he: אירוע:

en: Calendar where the new event will be stored.
he: לוח שנה לאחסון האירוע החדש.

[ctx: @info:tooltip]
en: Calendar where the new event will be stored
he: לוח שנה לאחסון האירוע החדש

[ctx: @label:textbox]
en: Start:
he: התחלה:

en: Select start time for event.
he: בחירת מועד התחלה לאירוע.

[ctx: @label:textbox]
en: End:
he: סיום:

en: Select end time for event.
he: בחירת מועד סיום לאירוע.

en: Create new event and close this widget.
he: יצירת אירוע חדש וסגירת הווידג׳ט.

en: Open event editor, where more details can be changed.
he: פתיחת עורך האירועים, בו ניתן לשנות פרטים נוספים.

en: Close the widget for creating new events.
he: סגירת הווידג׳ט ליצירת אירועים חדשים.

en: Create Event…
he: יצירת אירוע…

en: Create Event
he: יצירת אירוע

en: Allows you to create a calendar Event
he: מאפשר ליצור אירוע לוח שנה

[ctx: @label:textbox]
en: To-do:
he: מטלה:

en: Todo list where the new task will be stored.
he: רשימת מטלות בה יאוחסן האירוע החדש.

[ctx: @info:tooltip]
en: Todo list where the new task will be stored
he: רשימת מטלות בה יאוחסן האירוע החדש

en: Create new todo and close this widget.
he: יצירת מטלה חדשה וסגירת הווידג׳ט הזה.

en: Open todo editor, where more details can be changed.
he: פתיחת עורך המטלות, בו ניתן לשנות פרטים נוספים.

en: Close the widget for creating new todos.
he: סגירת הווידג׳ט ליצירת מטלות חדשות.

en: Check I received a reply about "%1"
he: לבדוק אם התקבלה תגובה על „%1”

en: Reply to "%1"
he: תגובה ל„%1”

[ctx: %1 is summary of the todo, %2 is name of the folder in which it is stored]
en: New todo '%1' was added to task list '%2'
he: נוספה מטלה חדשה ‚%1’ לרשימת המשימות ‚%2’

en: Create To-do
he: יצירת מטלה

en: Allows you to create a calendar to-do or reminder from this message
he: מאפשר לך ליצור מטלה בלוח השנה או תזכורת מההודעה הזאת

en: This option starts the KOrganizer to-do editor with initial values taken from the currently selected message. Then you can edit the to-do to your liking before saving it to your calendar.
he: האפשרות הזאת מפעיל את עורך המטלות של KOrganizer עם ערכים ראשוניים שסופקו מתוך ההודעה הנבחרת. לאחר מכן אפשר לערוך את המטלה כך שתתאים לצרכים שלך בטרם שמירתה ללוח השנה שלך.

[ctx: @title:window]
en: Configure "External Script" Plugin
he: הגדרת תוסף „סקריפט חיצוני”

[ctx: @action:button]
en: Add Script…
he: הוספת סקריפט…

[ctx: @action:button]
en: Remove Script
he: הסרת סקריפט

[ctx: @action:button]
en: Modify Script…
he: שינוי סקריפט…

[ctx: @label:textbox]
en: External Script:
he: סקריפט חיצוני:

en: Do you want to remove this script "%1"?
he: להסיר את הסקריפט „%1”?

[ctx: @title:window]
en: Remove External Script
he: הסרת סקריפט חיצוני

[ctx: @title:window]
en: Add or Modify External Script
he: הוספה או שינוי של סקריפט חיצוני

en: Name:
he: שם:

en: Description:
he: תיאור:

[ctx: @info:placeholder]
en: Add command arguments…
he: הוספת ארגומנטים לפקודה…

en: Command Line:
he: שורת פקודה:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
he: <qt><a href="whatsthis1">פרטי תבנית ארגומנטים…</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%s - the subject of message</li><li>%from - the from email address</li><li>%cc - the list of cc email address</li><li>%bcc - the list of bcc email address</li><li>%body - the body of message</li><li>%inreplyto - the reply email address</li><li>%akonadiUrl - the akonadi url (as akonadi:?item=187020)</li></ul></strong></p></qt>
he: <qt><p><strong>אפשר להשתמש בביטויים הבאים כארגומנטים:</strong></p><ul><li>%s - נושא ההודעה</li><li>%from - הכתובת „מאת” של ההודעה</li><li>%cc - רשימת כתובות העותקים</li><li>%bcc - רשימת כתובות העותקים הסמויים</li><li>%body - תוכן ההודעה</li><li>%inreplyto - כתובת הדוא״ל לתגובה</li><li>%akonadiUrl - כתובת akonadi (למשל: akonadi:?item=187020)</li></ul></strong></p></qt>

en: Executable:
he: קובץ הפעלה:

en: '%1' not found
he: ‚%1’ לא נמצא

[ctx: @title:window]
en: Executable not found.
he: לא נמצא קובץ הפעלה.

en: Impossible to start executable
he: אי אפשר להפעיל את קובץ ההפעלה

[ctx: @action]
en: External Script
he: סקריפט חיצוני

en: Configure
he: הגדרה
