kdepim-addons - en to he translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Adblock List
he: הגדרת רשימת חסימת פרסומות (Adblock)

[ctx: @title:column]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:column]
en: Url
he: כתובת

en: Add…
he: הוספה…

en: Modify…
he: שינוי…

en: Delete
he: מחיקה

en: Show
he: הצגה

en: Update Lists
he: עדכון רשימות

en: Do you want to remove '%1' ?
he: להסיר את ‚%1’?

[ctx: @title:window]
en: Remove List
he: הסרת רשימה

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
he: חיפוש…

[ctx: @title:window]
en: Add Adblock List
he: הוספת רשימת חסימת פרסומות (Adblock)

en: Name:
he: שם:

en: Url:
he: כתובת:

[ctx: @title:window]
en: Configure AdBlock Plugin
he: הגדרת תוסף חסימת פרסומות (AdBlock)

[ctx: @title:window]
en: Show Adblock List
he: הצגת רשימת חסימת פרסומות (Adblock)

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
he: הפעלת חסימת פרסומות
