kmail_text_calendar_plugin - en to hne translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
hne: जोड़व

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
hne: हटाव

en: Comment:
hne: टिप्पनीः

en: Incidence with no summary
hne: बिना सारांस के साथ इंसीडेंस

en: Answer: %1
hne: उत्तर: %1

en: Delegated: %1
hne: प्रतिनिधित्व: %1

en: Forwarded: %1
hne: आगू भेजे गिस: %1

en: Delegation to organizer is not possible.
hne: आर्गेनाइजर ल प्रतिनिधित्व संभव नइ हे.

en: Throw mail away
hne: डाक ल दूर फेंक देव

en: Check my calendar...
hne: मेरा कलेन्डर जांचव...
