KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
hu[0]: Csatolt névjegy
hu[1]: Csatolt névjegyek

en: [Add this contact to the address book]
hu: [A névjegy felvétele a címjegyzékbe]

en: [This contact is already in addressbook]
hu: [Ez a névjegy már címjegyzékben van]

en: View Business Card
hu: Névjegy megjelenítése

en: Save Business Card As...
hu: Névjegy mentése másként…

en: Add this contact to the address book.
hu: A névjegy felvétele a címjegyzékbe.

en: Update this contact to the address book.
hu: A névjegy frissítése a címjegyzékbe.

en: Add "%1" to the address book.
hu: „%1” hozzáadása a címjegyzékhez.

en: Update "%1" to the address book.
hu: „%1” frissítése a címjegyzékbe.

en: Save Business Card
hu: Névjegy mentése

en: There are two or more contacts with same email stored in addressbook.
hu: Két vagy több névjegy van ugyanazzal az e-mail címmel a névjegyzékben.
