KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (80 entries)

[ctx: @title:window]
en: Select Attendees
hu: Résztvevők kiválasztása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
hu: Hozzáadás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
hu: Eltávolítás

[ctx: @title:window]
en: Select delegate
hu: Meghatalmazott kiválasztása

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
hu: Nem található „%1” nevű melléklet a meghívóban.

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
hu: A(z) „%1” mellékelt meghívó egy webes hivatkozás, amely erről a számítógépről nem érhető el. Kérje meg az esemény szervezőjét a meghívó hivatkozás helyett fájlként való újraküldésére.

en: <qt>None of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours,<br/> if any, or select one of your identities to use in the reply:</qt>
hu: <qt>Egyik személyazonossága sem egyezik meg a levél címzettjeivel<br/>válassza ki, melyik az Ön címe,<br/>vagy válassza ki személyazonosságai közül a válaszhoz használandót:</qt>

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
hu: <qt>Több személyazonossága is egyezik a levél címzettjeivel,<br/>válassza ki az alábbiak közül az Ön címét:</qt>

en: Select Address
hu: Cím kiválasztása

en: Answer:
hu: Válasz:

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
hu: Elutasítva: %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
hu: Nem végleges: %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
hu: Elfogadva: %1

en: Invitation answer attached.
hu: A meghívóra adott válasz mellékelve.

en: Incidence with no summary
hu: Előfordulás összegzés nélkül

en: Answer: %1
hu: Válasz: %1

en: Delegated: %1
hu: Delegálva: %1

en: Forwarded: %1
hu: Továbbítva: %1

en: Declined Counter Proposal: %1
hu: Elutasított ellenjavaslat: %1

en: "%1" occurred already.
hu: „%1” már előfordult.

en: "%1" is currently in-progress.
hu: „%1” éppen folyamatban.

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
hu: „%1” egész napos esemény ma, éppen folyamatban.

en: "%1" is past due.
hu: „%1” lejárt.

en: "%1" has already started.
hu: „%1” már elkezdődött.

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
hu: „%1” egész napos esemény ma, éppen folyamatban.

en: "%1", happening all day, has already started.
hu: „%1” egész napos esemény, már elkezdődött.

en: Do you still want to accept the task?
hu: Még mindig el szeretné fogadni a feladatot?

en: Do you still want to accept the invitation?
hu: Még mindig el szeretné fogadni a meghívót?

[ctx: @action:button]
en: Accept
hu: Elfogadás

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
hu: Még mindig el szeretné küldeni a meghívó feltételes elfogadását?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
hu: Még mindig el szeretné küldeni a feladat feltételes elfogadását?

[ctx: @action:button]
en: Send
hu: Küldés

en: Do you still want to accept the counter proposal?
hu: Még mindig el szeretné fogadni az ellenjavaslatot?

en: Do you still want to send a counter proposal?
hu: Még mindig el szeretné küldeni az ellenjavaslatot?

en: Do you still want to send a decline response?
hu: Még mindig el szeretné küldeni a visszautasítást?

en: Do you still want to decline the counter proposal?
hu: Még mindig el szeretné utasítani az ellenjavaslatot?

[ctx: @action:button]
en: Decline
hu: Elutasítás

en: Do you still want to record this response in your calendar?
hu: Még mindig föl szeretné venni ezt a visszajelzést a naptárába?

[ctx: @action:button]
en: Record
hu: Rögzítés

en: Do you still want to delegate this task?
hu: Még mindig át szeretné ruházni ezt a feladatot?

en: Do you still want to delegate this invitation?
hu: Még mindig át szeretné ruházni ezt a meghívót?

[ctx: @action:button]
en: Delegate
hu: Meghatalmazás

en: Do you still want to forward this task?
hu: Még mindig tovább szeretné küldeni ezt a feladatot?

en: Do you still want to forward this invitation?
hu: Még mindig tovább szeretné küldeni ezt a meghívót?

[ctx: @action:button]
en: Forward
hu: Továbbítás

en: Do you still want to cancel this task?
hu: Még mindig vissza szeretné mondani ezt a feladatot?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Task
hu: Feladat visszamondása

en: Do you still want to cancel this invitation?
hu: Még mindig vissza szeretné mondani ezt a meghívót?

[ctx: @action:button]
en: Cancel Invitation
hu: Meghívás visszamondása

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
hu: Ne mondja vissza

en: Do you still want to check your calendar?
hu: Még mindig szeretné ellenőrizni a naptárát?

[ctx: @action:button]
en: Check
hu: Ellenőrzés

en: Do you still want to record this task in your calendar?
hu: Még mindig föl szeretné venni ezt a feladatot naptárába?

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
hu: Még mindig föl szeretné venni ezt a meghívót naptárába?

en: Do you really want to cancel this task?
hu: Valóban vissza szeretné mondani ezt a feladatot?

en: Do you really want to cancel this invitation?
hu: Valóban vissza szeretné mondani ezt a meghívót?

[ctx: @title:window]
en: Reaction to Invitation
hu: Reagálás a meghívóra

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
hu: Elfelejtett javaslatot hozzáadni. Kérjük adja hozzá. Köszönjük.

en: Delegation to organizer is not possible.
hu: Nem lehet delegálni a szervezőnek.

[ctx: @title:window]
en: Decline Counter Proposal
hu: Az ellenjavaslat elutasítása

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
hu: Nincsenek írható naptármappái a meghívókhoz, ezért a visszajelzések tárolása vagy mentése nem lehetséges.
    Hozzon létre legalább egy írható eseménynaptárt, és szinkronizáljon újra.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
hu: Ebben az e-mailben tárolt naptármeghívó valamilyen módon megsérült. Nem lehetséges a folytatás.

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
hu: A szervező nem számít válaszra a meghívóval kapcsolatban, de küldhet neki egy e-mail-t, ha szeretne.
    
    Szeretne üzenetet küldeni a szervezőnek a meghívóval kapcsolatban?
    Nyomja meg a [Mégse] gombot a felvételi művelet megszakításához.

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
hu: E-mail küldése a szervezőnek

en: Re: %1
hu: Válasz: %1

en: Open Attachment
hu: Melléklet megnyitása

en: Accept invitation
hu: Meghívó elfogadása

en: Accept invitation conditionally
hu: Meghívó elfogadása feltételesen

en: Accept counter proposal
hu: Az ellenjavaslat elfogadása

en: Throw mail away
hu: A levél eldobása

en: Decline invitation
hu: Meghívó elutasítása

en: Postpone
hu: Elhalasztás

en: Decline counter proposal
hu: Az ellenjavaslat elutasítása

en: Record response into my calendar
hu: Válasz felvétele a naptáramba

en: Record invitation into my calendar
hu: Meghívó felvétele a naptáramba

en: Move this invitation to my trash folder
hu: Meghívó áthelyezése a Kukába

en: Delegate invitation
hu: Meghívó átruházása

en: Forward invitation
hu: Meghívó továbbítása

en: Remove invitation from my calendar
hu: Meghívó eltávolítása a naptáramból

en: Open attachment "%1"
hu: „%1” melléklet megnyitása
