kdepim-addons - en to ia translation catalogue (60 entries)

en: &Check Grammar (Grammalecte)
ia: &Verifica Grammatica (Grammalecte)

en: Grammalecte Plugin
ia: Plugin de Grammalecte

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
ia: Configura Grammalecte

en: Grammar Settings
ia: Preferentias de grammatica

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
ia: Impossibile obtener optiones. Pro favor tu verifica que tu ha grammalected installate.

en: Error during Extracting Options
ia: Error quando on extraheva optiones

en: Press Button for Reloading Settings
ia: Pressa button pe preferentias de recargar

en: Reload Settings
ia: Recarga preferentias

en: Python Path:
ia: Percurso de Python

en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
ia: Adde complete percurso de 'grammalecte-cli.py'

en: Grammalecte Path:
ia: Percurso de Grammalecte:

en: Python path is missing.
ia: Percurso de Python es mancante.

en: Grammalecte path not found.
ia: Percurso de Grammalecte non trovate.

en: Grammalecte program file not found.
ia: File de programma de Grammalecte non trovate.

en: Grammalecte cli file not found.
ia: File cli de Grammalecte non trovate.

en: Grammalecte error
ia: Error de Grammalecte

en: Any text to check.
ia: Ulle texto de verificar.

en: Replacement
ia: Reimplaciamento

en: Online Grammar Information
ia: Information de grammatica in linea

en: Check Again
ia: Verifica de nove

en: Configure...
ia: Configura...

en: See on: %1
ia: Vide sur: %1

en: Close
ia: Claude

en: &Check Grammar (LanguageTool)
ia: &Verifica grammatica (LanguageTool-Instrumento de Linguage)

en: You do not use local instance.
    Your text will send on a external web site (https://languagetool.org/).
    Do you want to continue?
ia: Tu non usa instantia local.
    Tu texto essera inviate sur un sito web externe (https://languagetool.org/).
    Tu vole continuar?

en: Check Grammar with LanguageTool
ia: Verifica grammatica  con LanguageTool

en: LanguageTool Plugin
ia: Plugin de LanguageTool

en: English
ia: Anglese

en: Belarusian
ia: Bielorusso

en: Breton
ia: Bretone

en: Danish
ia: Danese

en: Dutch
ia: Hollandese

en: English (Australian)
ia: Anglese (Australiano)

en: English (Canadian)
ia: Anglese (Canadiano)

en: French
ia: Francese

en: Galician
ia: Galleco

en: German
ia: Germano

en: Greek
ia: Greco

en: Italian
ia: Italiano

en: Japanese
ia: Japonese

en: Persian
ia: Farsi (Perse)

en: Polish
ia: Polonese

en: Portuguese
ia: Portugese

en: Romanian
ia: Romaniano

en: Russian
ia: Russo

en: Slovak
ia: Slovaco

en: Slovenian
ia: Sloveno

en: Spanish
ia: Espaniol

en: Swedish
ia: Svedese

en: Ukrainian
ia: Ucrainiano

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
ia: Configura LanguageTool

en: Use Local Instance
ia: Usa instantia local

en: Instance Path:
ia: Percurso de instantia:

en: Language:
ia: Linguage:

en: Refresh
ia: Refresca

en: An error was reported: %1
ia: Un error esseva reportate: %1

en: Failed to check grammar.
ia: Falleva a verificar grmmatica.

en: Check
ia: Verifica

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
ia: Un error occurreva quando in tentava cargar le lista de linguages disponibile:
    %1

en: List of Languages
ia: Lista de linguages
