kdepim-addons - en to ia translation catalogue (27 entries)

en: Display key details
ia: Monstra detalios de clave

en: Publish the key
ia: Publica le clave

en: No valid key data in file.
ia: Necun datos de clave valide in file.

en: Import the key
ia: Importa le clave

en: An error occurred while importing the key.
ia: Un error occurreva durante que on importava le clave.

en: Import error
ia: Error de importar

en: The key has been successfully imported.
ia: Le clave ha essite importate con successo.

en: Import finished
ia: Importation finite

en: Register your OpenPGP key with your email provider.
ia: Registra tu clave de OpenPGP con tu fornitor (provider) de e-posta.

en: When you register your key with your email provider other people will then be able to retrieve the key and send you encrypted emails and verify authenticity of emails you send them.
ia: Quando tu registra tu clave con tu fornitor de e-posta altere gente postea potera recuperar le clave e inviar a te tu messages de e-posta criptate e verficar le authenticitate de message que tu invia a illos.

en: An error occurred while publishing the key. Please try again later.
ia: Un error occurreva durante que on publicava le clave. Pro favor essaya plus tarde.

en: Register the key
ia: Registra le clave

en: The email will be automatically deleted once you confirm the registration.
ia: Le message de e-posta essera automaticamente delite un vice que tu confirma le registration.

en: Show key details
ia: Monstra detalios de clave

en: This is an automatically generated email. The purpose of this email is to register your OpenPGP key with your email provider.
ia: Isto es un message de e-posta generate automaticamente. Le proposito de iste message es lo de registrat tu clave de OpenPGP con tu fornitor de e-posta.

en: Your OpenPGP key will be published on your email provider's key server. Other users will be able to retrieve the key and send you encrypted emails and verify authenticity of emails you send them.
ia: Tu clave de OpenPGP essera publicate sur le servitor de clave de tu fornitor d e-posta. Altere usatores potera recuperar le clave e inviar a te mesages de e-posta e verificar le authenticitate de messages de e-posta que tu invia a illos.

en: This is an OpenPGP key, which can be used to sign or encrypt emails.
ia: Isto es un clave de OpenPGP, que pote esser usate per signar o cryptar messages de e-posta.

en: Loading key details...
ia: Cargante detalios de clave ...

en: Owner:
ia: Proprietario:

en: Created:
ia: Create:

en: Fingerprint:
ia: Impression digital:

en: This key is unknown, it could not be found in your local keyring. You may want to import this key.
ia: Le clave es incognoscite, il poterea non esser trovate in tu portaclves local. Tu pote voler importar iste clave.

en: Error while loading key: %1
ia: Error quando on cargava clave: %1

en: Hide key details
ia: Cela detalios de clave

en: Open in Kleopatra
ia: Aperi in Kleopatra

en: Show key details ...
ia: Monstra detalios de clave ...

en: Import key
ia: Importa clave ...
