kdepim-addons - en to ia translation catalogue (18 entries)

en: Click on button for selecting contacts...
ia: Pulsa sur button per seliger contactos...

en: Select Emails
ia: Selige messages de e-posta

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
ia: Selige messages de e-posta

en: Create Folder
ia: Crea dossier

en: Error during creating folder: %1
ia: Error durante que on creava dossier: %1

en: Create Folder...
ia: Il crea dossier ...

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
ia: Selige dossierde IMAP

en: Unable to load folder list
ia: Il non pote cargar lista de dossier

en: Loading in progress...
ia: Cargar in progresso...

en: Search...
ia: Cerca...

en: Refresh IMAP Folder List
ia: Refresca lista de dossier de IMAP

en: Folder Name:
ia: Nomine de dossier:

en: Slashes are not allowed in folder names.
ia: Nos non pote usar "/" al nomines de dossier.

en: Empty folder name is not supported.
ia: VAcue nomine de dossier non es supportate.

en: Error during loading folders: %1
ia: Error quando il cargava dossieres: %1

en: Load Folders
ia: Carga dossieres

en: Select IMAP folder
ia: Selige dossierde IMAP

en: Click on button for selecting folder...
ia: Pulsa sur button per seliger dossier...
