kdepim-addons - en to ia translation catalogue (13 entries)

en: AddressBook info
ia: Info de Adressario

en: Name of user
ia: Nomine de usator

en: Get Info From AddressBook
ia: Obtene info  ex Addressario

en: Use this tool to get user info from akonadi database
ia: Usa iste instrumento per obtener info ex base de datos de akonadi

en: Configure Addressbook Tool Plugin
ia: Configura Plugin de Adressario

en: Get Email...
ia: Obtene e-posta...

en: No Contact found in addressbook for %1
ia: Necun contacto trovate in adressario per %1

en: No preferred email found for %1
ia: Necun E-posta preferite trovate per %1

en: The preferred email for %1 is %2
ia: Le E-posta preferite per %1 es %2

en: No Birthday found for %1
ia: Nulle anniversario trovate per %1

en: Birthday for %1 is %2
ia: Anniversario per %1 es %2

en: No Address found for %1
ia: Necun adresse trovate per %1

en: Address found for %1 is %2
ia: Adresse trovate per %1 es %2
