kdepim-addons - en to ia translation catalogue (9 entries)

en: calendar info
ia: info de calendario

en: Name of user
ia: Nomine de usator

en: Get Info From calendar
ia: Obtene info ex calendario

en: Use this tool to get user info from akonadi database
ia: Usa iste instrumento per obtener info ex base de datos de akonadi

en: Configure Calendar Tool Plugin
ia: Configura plugin de instrumento de calendario

en: Get Email...
ia: Obtene e-posta...

en: No Contact found in calendar for %1
ia: Necun contacto trovate in calendario per %1

en: Birthday for %1 is %2
ia: Anniversario per %1 es %2

en: The preferred email is %1
ia: Le E-posta preferite es %1
