kdepim-addons - en to ia translation catalogue (71 entries)

[ctx: @option:check]
en: Still verify the signature, if a domain is only testing DKIM
ia: Ancora verifica le signatura, si undominio es solment essayante DKIM

[ctx: @option:check]
en: Use relaxed parsing when reading "Authentication-Result" header
ia: Usa analysis facilitate quando on lege capite de "Resultato-de-Authentication" ("Authentiation-Result")

en: Nothing
ia: Nihil

en: Warning
ia: Aviso

en: Treat RSA-SHA1 sign algorithm as:
ia: Tracta Algorithmo de signatura RSA-SHA1 como:

en: Treat small Key as:
ia: Tracta parve Clave como:

[ctx: @action:button]
en: Configure
ia: Configura

en: Authentication Server verified:
ia: Servitor de Authentication verificate:

[ctx: @title:window]
en: Configure Authentication Verified Server
ia: Configura Servitor verificate de authentication

en: New Server:
ia: Nove Servitor:

en: New Server
ia: Nove Servitor

en: Modify Server
ia: Modifica Servitor

en: Server:
ia: Servitor:

en: Do you want to delete selected server(s) name?
ia: Tu vole deler le nomine de servitor(es) seligite?

[ctx: @title:window]
en: Configure DKIM
ia: Configura DKIM

en: Record Keys
ia: Claves de registro

en: Policy
ia: Politica

en: Advanced
ia: Avantiate

[ctx: @option:check]
en: Enable DKIM Support
ia: Habilita le supporto DKIM

[ctx: @option:check]
en: Save DKIM Result
ia: Salveguarda exito de DKIM

[ctx: @option:check]
en: Replace DKIM result by Authentication-Result header value
ia: Reimplacia resultato de DKIM per le valor de capite de Resultato-de-Authentication

[ctx: @label:textbox]
en: Save Record Key:
ia: Salveguarda clave de registro:

en: Save
ia: Salveguarda

en: Save and Compare
ia: Salveguarda e Compara

[ctx: @option:check]
en: Check if e-mail should be signed
ia: Marca si un message de e-posta debe esser signate

[ctx: @option:check]
en: Use DMARC to heuristically determine if an e-mail should be signed
ia: Usa DMARC a determinar de modo heuristic si un message de e-posta deberea esser signate

[ctx: @option:check]
en: Use default rule
ia: Usa regula predefinite

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate rule
ia: Autogenerar regula

[ctx: @option:check]
en: Read Authentication-Results header
ia: Lege capite de Resultatos-de-Authentication

[ctx: @option:check]
en: Autogenerate when Sender in SDID
ia: Autogenera quando Mittente in SDID

[ctx: @action:button]
en: Show Rules
ia: Monstra regulas

[ctx: @title:window]
en: Configure Expiry Account Trash Folder
ia: Configura dossier de corpe de conto de expirar

[ctx: @title:window]
en: Configure Folder Settings
ia: Configura preferentias de dossier

en: Modify
ia: Modifica

en: View
ia: Vista

en: Expiry
ia: Expira

en: Template
ia: Patrono

en: It will override all settings for each selected folder. Do you want to continue?
ia: Illo supplantara omne preferentias per cata dossier seligite. Tu vole continuar?

[ctx: @title:window]
en: Save Folder Settings
ia: Salveguarda preferentias de dossier

[ctx: @action:button]
en: Select
ia: Selige

[ctx: @action:button]
en: Unselect
ia: De-selige

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
ia: Configura Gravatar

[ctx: @option:check]
en: Enable Gravatar Support
ia: HAbilita supporto de Gravatar

[ctx: @title:window]
en: Create
ia: Crea

[ctx: @title:window]
en: Edit
ia: Modifica

[ctx: @option:check]
en: Enabled
ia: Habilitate

en: Server Name:
ia: Nomine de Servitor:

[ctx: @label:textbox]
en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information…</a></qt>
ia: <qt><a href="whatsthis1">Infomation de formato de argumento...</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the arguments:</strong></p><ul><li>%u - url used by command</li></ul></strong></p></qt>
ia: <qt><p><strong>Iste expressiones pote essser usate per le argumentos:</strong></p><ul><li>%u - url usate per commando</li></ul></strong></p></qt>

en: Command line:
ia: Linea de commando:

en: Executable:
ia: Executabile:

[ctx: @title:window]
en: Configure Open Url With Plugin
ia: Configura  Aperi Url con Plugin

[ctx: @action:button]
en: Add Rule…
ia: Adde regula...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
ia: Remove regula

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule…
ia: Modifica regula...

en: A rule for host was already added.
ia: Un regula per hospite ja addite.

[ctx: @title:window]
en: Host already checked
ia: Hospite ja verificate

en: Rule already exists.
ia: Regula ja existe.

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Rule
ia: Regula Duplicate

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
ia[0]: Tu vole remover iste regula?
ia[1]: Tu vole remover iste regulas?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
ia: Remove Regula

en: Add Rule…
ia: Adde regula…

en: Edit Rule…
ia: Modifica regula...

en: Remove Rule | Remove Rules
ia[0]: Remove regula
ia[1]: Remove Regulas

[ctx: @title:window]
en: Configure Scam Settings
ia: Configura preferentias de Scam

en: Add…
ia: Adde...

en: Disable All Check
ia: Dishabilita omne marca

en: Redirect Url
ia: Redirige Url

en: Has Ip
ia: Ha Ip

[ctx: @title:column]
en: Domain
ia: Dominio

[ctx: @title:column]
en: Check
ia: Verifica
