kdepim-addons - en to it translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Ask AI
it: Configura Chiedi all'IA

en: Ask AI…
it: Chiedi all'IA…

[ctx: @action]
en: Configure…
it: Configura…

[ctx: @action]
en: Add…
it: Aggiungi…

en: Ask to AI
it: Chiedi all'IA

[ctx: @action]
en: Modify…
it: Modifica…

[ctx: @action]
en: Remove…
it: Rimuovi…

en: Do you want to remove it?
it: Vuoi rimuoverlo?

[ctx: @title]
en: Remove
it: Rimuovi
