kmail_text_vcard_plugin - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: [Add this contact to the address book]
ja: [この連絡先をアドレス帳に追加]

en: View Business Card
ja: ビジネスカードを表示

en: Save Business Card As...
ja: ビジネスカードに名前を付けて保存...

en: Add this contact to the address book.
ja: この連絡先をアドレス帳に追加します。

en: Add "%1" to the address book.
ja: 「%1」をアドレス帳に追加します。

en: Save Business Card
ja: ビジネスカードを保存
