kdepim-addons - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Allowed Protocols
ka: ჩართული პროტოკოლები

en: Preferred OpenPGP encryption key:
ka: OpenPGP-ის სასურველი დაშიფვრის გასაღები:

en: Preferred S/MIME encryption certificate:
ka: S/MIME დაშიფვრის სასურველი სერტიფიკატი:

en: Message Preference
ka: შეტყობინების სასურველობა

en: Sign:
ka: შესვლა:

en: Encrypt:
ka: დაშიფვრა:

en: Crypto Settings
ka: დაშიფვრის პარამეტრები
