kdepim-addons - en to ka translation catalogue (78 entries)

en: Export CSV file...
ka: CVS-ში გატანa...

en: Export contacts to a file in comma separated value format.
ka: კონტაქტების გატანა მძიმით გამოყოფილი მნიშვნელობების ფორმატის მქონე ფალში.

en: Import CSV file...
ka: CSV-ის შემოტანა...

en: Import contacts from a file in comma separated value format.
ka: კონტაქტების მძიმით გამოყოფილი მნიშვნელობების შემცველი ფაილიდან შემოტანა.

en: Which contact do you want to export?
ka: რომელი კონტაქტების გატანა გსურთ?

en: You have not selected any contacts to export.
ka: გასატანი კონტაქტები არ მოგინიშნიათ.

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b></qt>
ka: <qt>ფაილის გახსნის შეცდომა <b>%1</b></qt>

en: <qt>Unable to open file <b>%1</b>.</qt>
ka: <qt>ფაილის გახსნის შეცდომა <b>%1</b>.</qt>

[ctx: @title:window]
en: CSV Import Dialog
ka: CSV-დან შემოტანის ფანჯარა

[ctx: @label]
en: Importing contacts
ka: კონტაქტების შემოტანა

[ctx: @label]
en: File to import:
ka: შემოსატანი ფაილი:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a csv file to import
ka: აირჩეთ შემოსატანი CSV ფაილი

[ctx: @title:group]
en: Delimiter
ka: გამყოფი

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Comma
ka: მძიმე

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a comma
ka: ველის გამყოფი მძიმეზე დააყენეთ

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the comma as a field separator.
ka: აირჩეთ ეს პარამეტრი, თუ თქვენი CSV ფაილი ველების გამყოფად მძიმეს იყენებს.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Semicolon
ka: წერტილმძიმე

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a semicolon
ka: ველის გამყოფი წერტილმძიმეზე დააყენეთ

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the semicolon as a field separator.
ka: აირჩეთ ეს პარამეტრი, თუ თქვენი CSV ფაილი ველების გამყოფად წერილმძიმეს იყენებს.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Tabulator
ka: ტაბულატორი

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a tab character
ka: ველის გამყოფი ტაბულაციაზე დააყენთ

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the tab character as a field separator.
ka: აირჩეთ ეს პარამეტრი, თუ თქვენი CSV ფაილი ველების გამყოფად ტაბულაციის სიმბოლოს იყენებს.

[ctx: @option:radio Field separator]
en: Space
ka: გამოტოვება

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a space character
ka: ველის გამყოფი გამოტოვების სიმბოლოზე დააყენეთ

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if your csv file uses the space character as a field separator.
ka: აირჩეთ ეს პარამეტრი, თუ თქვენი CSV ფაილი ველების გამყოფად გამოტოვებას იყენებს.

[ctx: @option:radio Custom field separator]
en: Other
ka: სხვა

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the field separator to a custom character
ka: ველის გამყოფის მითითებულ სიმბოლოზე დაყენება

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option if to use some other character as the field delimiter for the data in your csv file.
ka: აირჩეთ ეს პარამეტრი, თუ თქვენი CSV ფაილი ველების გამყოფად რამე სხვა სიმბოლოს იყენებს.

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the custom delimiter character
ka: გამყოფის მითითებულ სიმბოლოზე დაყენება

[ctx: @label:listbox]
en: Text quote:
ka: ტექსტის ციტატა:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the quote character
ka: აირჩიეთ ციტირების სიმბოლო

[ctx: @item:inlistbox Quote character option]
en: None
ka: არაფერი

[ctx: @label:listbox]
en: Date format:
ka: თარიღის ფორმატი:

[ctx: @label:listbox]
en: Text codec:
ka: ტექსტის კოდეკი:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the text codec
ka: აირჩიეთ ტექსტის კოდეკი

[ctx: @option:check]
en: Skip first row of file
ka: ფაილის პირველი მწკრივის გამოტოვება

[ctx: @info:tooltip]
en: Skip first row of csv file when importing
ka: CSV ფაილის შემოტანისას პირველი მწკრივის გამოტოვება

[ctx: @action:button]
en: Apply Template...
ka: შაბლონის გადატარება...

[ctx: @action:button]
en: Save Template...
ka: შაბლონის შენახვა...

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Local (%1)
ka: ადგილობრივი (%1)

[ctx: @item:inlistbox Codec setting]
en: Unicode
ka: უნიკოდი

[ctx: @info:status]
en: You must assign at least one column.
ka: საჭიროა, ერთი სვეტი მაინც მიანიჭოთ.

[ctx: @label]
en: There are no templates available yet.
ka: შაბლონები ჯერ მიუწვდომელია.

[ctx: @title:window]
en: No templates available
ka: შაბლონების გარეშე

[ctx: @title:window]
en: Template Name
ka: შაბლონის სახელი

[ctx: @info]
en: Please enter a name for the template:
ka: შეიყვანეთ შაბლონის სახელი:

[ctx: @info:status]
en: Cannot open input file.
ka: შეტანის ფაილის გახსნის შეცდომა.

en: Device is not open
ka: მოწყობილობა ღია არაა

[ctx: @label]
en: Do you really want to delete template '%1'?
ka: მართლა გნებავთ შაბლონის (%1) წაშლა?

[ctx: @title:window]
en: Template Selection
ka: შაბლონის არჩევანი

en: GMX address book file (*.gmxa)
ka: GMX მისამართების წიგნის ფაილი (*.gmxa)

en: Import GMX file...
ka: GMX ფაილის შემოტანა...

en: Export GMX file...
ka: GMX ფაილის გატანა...

en: Import From LDAP server...
ka: LDAP სერვერიდან შემოტანა...

en: Import LDIF file...
ka: LDIF ფაილის შემოტანა...

en: Import contacts from an LDIF file.
ka: კონტაქტების LDIF ფაილიდან შემოტანა.

en: Export LDIF file...
ka: LDIF ფაილის გატანა...

en: Export contacts to an LDIF file.
ka: კონტაქტების LDIF ფაილში გატანა.

en: LDif Files
ka: LDIF ფაილები

en: LDif Files (*.ldif)
ka: LDif ფაილები (*.ldif)

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
ka: გასატანი ველები

[ctx: @option:check]
en: Private fields
ka: პირადი ველები

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
ka: პირადი ველების გატანა

[ctx: @option:check]
en: Business fields
ka: საქმიანი ველები

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
ka: საქმიანი ველების გატანა

[ctx: @option:check]
en: Other fields
ka: სხვა ველები

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
ka: სხვა ველების გატანა

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
ka: დაშიფვრის გასაღებები

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
ka: დაშიფვრის გასაღებების გატანა

[ctx: @option:check]
en: Pictures
ka: სურათები

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
ka: სურათების გატანა

[ctx: @title:group]
en: Export options
ka: გატანის მორგება

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
ka: სახელის სრულ სახელად ჩვენება

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
ka: სახელის სრულ სახელად გატანა

[ctx: @title:window]
en: Import vCard
ka: VCard ფაილების შემოტანა

[ctx: @action:button]
en: Import All...
ka: ყველას შემოტანა…

en: Import vCard...
ka: VCard შემოტანა...

[ctx: @title:window]
en: vCard Import Failed
ka: vCard -ის შემოტანის შეცდომა
