kdepim-addons - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Check Gravatar...
ka: Gravatar-ის შემოწმება...

en: You have not selected any contacts.
ka: კონტაქტები არ აგირჩევნიათ.

en: No email found for this contact.
ka: ამ კონტაქტს ელფოსტა მითითებული არ აქვს.

en: A contact group was selected.
ka: არჩეულია კონტაქტების ჯგუფი.

en: Too many contacts selected.
ka: არჩეულია მეტისმეტად ბევრი კონტაქტი.

en: Save Image
ka: გამოსახულების შენახვა

en: Save Image URL
ka: გამოსახულების URL-ის შენახვა

[ctx: @title:window]
en: Check and update Gravatar
ka: Gravatar-ის შემოწმება და განახლება

en: Search
ka: ძიება

en: Email:
ka: ელფოტა:

en: Search is impossible.
ka: ძებნა შეუძლებელია.

en: No Gravatar Found.
ka: Gravatar-ის გარეშე.

en: Merge Contacts...
ka: კონტაქტების შერწყმა...

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts to merge
ka: აირჩეთ შესარწყმელი კონტაქტები

en: merge
ka: შერწყმა

en: Select contacts that you really want to merge:
ka: აირჩიეთ კონტაქტები, რომლებიც მართლა გნებავთ, შეაერთოთ:

en: Select the addressbook in which to store merged contacts:
ka: აირჩიეთ მისამართების წიგნი, რომელშიც შერწყმულ კონტაქტებს დაიმახსოვრებთ:

en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

en: Deselect All
ka: მონიშვნის მოხსნა

en: Duplicate contact %1
ka: დუბლირებული კონტაქტი %1

en: Contacts
ka: კონტაქტები

en: Duplicate contact "%1" (%2 times)
ka: დუბლირებული კონტაქტი "%1" (%2-ჯერ)

[ctx: @title:window]
en: Search and Select Duplicate Contacts to merge
ka: მოძებნეთ და მონიშნეთ დუბლირებული კონტაქტები, მათ შესაწყმელად

en: Search in result...
ka: წინა შედეგებში ძებნა...

en: Select AddressBook:
ka: აირჩიეთ მისამართების წიგნი:

en: Merge
ka: შერწყმა

en: Expand All
ka: ყველას ამოკეცვა

en: Collapse All
ka: ყველას ჩაკეცვა

en: You must select at least two elements.
ka: უნდა აირჩიოთ სულ ცოტა 2 ელემენტი.

en: No duplicated contact found.
ka: დუბლირებული კონტაქტები ვერ ვიპოვე.

en: No contacts selected.
ka: კონტაქტი მონიშნული არაა.

en: Some information can be lost. Do you want to continue, or customize what you want to merge?
ka: ზოგიერთი ინფორმაცია შეიძლება დაიკარგოს. გნებავთ, გააგრძელოთ, თუ აირჩევთ, რისი შერწყმა გსურთ?

en: Customize
ka: მორგება

en: Automatic Merging
ka: ავტომატური შერწყმა

en: Some information was not selected. You can lose this information. Do you want to continue merging?
ka: ზოგიერთი ინფორმაცია მონიშნული არაა. თქვენ შეიძლება დაკარგოთ ის. გნებავთ, გააგრძელოთ შერწყმა?

en: Missing Selected Information
ka: აუცილებელი ინფორმაცია ნაპოვნი არაა

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
ka: აღნიშვნა

en: Blog Feed
ka: ბლოგის ლენტა

en: Profession
ka: პროფესია

en: Office
ka: ოფისი

en: Manager
ka: მმართველი

en: Assistant
ka: დამხმარე

en: Spouse
ka: მეუღლე

en: (Undefined)
ka: (გაურკვეველი)

en: Search Duplicate Contacts...
ka: დუბლიკატი კონტაქტების ძებნა...

en: No emails found in selected contacts.
ka: მონიშნულ კონტაქტებს ელფოსტა არ აქვთ.

en: Send an email...
ka: ელფოსტის გაგზავნა...

en: No vCard created.
ka: VCARD არ შექმნილა.

en: Temporary file '%1' cannot be created
ka: დროებითი ფაილის (%1) შექმნის შეცდომა

en: Send vCards...
ka: VCARD-ების გაგზავნა...
