kdepim-addons - en to ka translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
ka: წესის მორგება

en: Type:
ka: ტიპი:

en: Contains:
ka: შეიცავს:

en: Body
ka: სხეული

en: Subject
ka: თემა

en: To
ka: ვის

en: Cc
ka: ასლი

en: Bcc
ka: ფარულიასლი

en: Unread
ka: წაუკითხავი

en: Important
ka: მნიშვნელოვანი

[ctx: @title:window]
en: Configure Before Deleting Mail
ka: კონფიგურაცია ფოსტის წაშლამდე

en: Confirm Before Deleting
ka: დადასტურება წაშლამდე

en: Configure
ka: მორგება

en: Do you want to delete this email?
    %1
ka: გსურთ წაშალოთ ეს ელ.წერილი?
    %1

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete Mail
ka: დაადასტურეთ ფოსტის წაშლა

en: Apply to All
ka: ყველაზე გადატარება

en: The message with subject '%2' contains '%1'
ka: შეტყობინება სათაურით '%2-ს' შეიცავს '%1-ს'

en: The message with subject '%1' is %2
ka: შეტყობინება სათაურით '%1' %2-ა

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
ka: წესის დამატება...

[ctx: @action:button]
en: Remove Rule
ka: წესის წაშლა

[ctx: @action:button]
en: Modify Rule...
ka: წესის შეცვლა...

en: Type
ka: ტიპი

en: Pattern
ka: ნიმუში

en: Add Rule...
ka: წესის დამატება...

en: Edit Rule...
ka: წესის ჩასწორება...

en: Remove Rule | Remove Rules
ka[0]: წესის წაშლა
ka[1]: წესების წაშლა

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
ka[0]: გსურთ ამ წესის წაშლა?
ka[1]: გსურთ ამ წესების წაშლა?

[ctx: @title]
en: Remove Rule
ka: წესის წაშლა

en: Same rule already exists.
ka: იგივე წესი უკვე არსებობს.

en: Create Rule
ka: წესის შექმნა
