kdepim-addons - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Autocorrect Text
ka: ტექსტის ავტოკორექცია

en: Autocorrect Full Text
ka: ტექსტის სრული ავტოკორექცია

en: Autocorrect Selected Text
ka: მონიშნული ტექსტის ავტოკორექცია

en: Insert Email...
ka: ელფოსტის ჩასმა...

en: Select Short URL server:
ka: აირჩიეთ მოკლე URL-ის სერვერი:

en: Insert Short URL...
ka: მოკლე URL-ის ჩასმა...

en: No network connection detected, we cannot shorten URL.
ka: ქსელთან მიერთების პრობლემა. URL-ს ვერ შევამოკლებ.

en: String doesn't seem to be a URL
ka: სტრიქონი URL-ს არ ჰგავს

en: An error occurred: "%1"
ka: შეცდომა: %1

en: Error reported by server:
    '%1'
ka: სერვერის შეცდომა:
    '%1'

en: Insert Special Character...
ka: სპეციალური სიმბოლოს ჩასმა...

[ctx: @title:window]
en: Insert Special Character
ka: სპეციალური სიმბოლოს ჩასმა

en: Insert
ka: ჩასმა

en: Insert Non Breaking Space
ka: გადაუტანადი გამოტოვების ჩასმა

[ctx: @title:window]
en: Configure quick text
ka: სწრაფი ტექსტის მორგება

en: Import...
ka: შემოტანა...

en: Export...
ka: გატანა...

en: Import QuickText
ka: სწრაფი ტექსტის შემოტანა

en: Export QuickText
ka: სწრაფი ტექსტის გატანა

en: Variables
ka: ცვლადები

en: Add Snippet...
ka: ნაწყვეტის დამატება...

en: Edit Snippet...
ka: ნაწყვეტის ჩასწორება...

en: Remove Snippet
ka: ნაწყვეტის წაშლა

en: Add Group...
ka: ჯგუფის დამატება...

en: Rename Group...
ka: ჯგუფის გადარქმევა...

en: Remove Group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Text Snippets
ka: ტექსტური ნაწყვეტები

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove snippet "%1"?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, წაშალოთ მითითებული ნაჭერი ("%1")?<nl/><warning>წაშლას ვერ დააბრუნებთ..</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1" along with all its snippets?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, წაშალოთ მითითებული ჯგუფი ("%1") მის ყველა ნაჭერთან ერთად?<nl/><warning>წაშლას ვერ დააბრუნებთ..</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1"?
ka: ნამდვილად გნებავთ მითითებულ ჯგუფის ("%1") წაშლა?

en: QuickText was changed. Do you want to save it?
ka: სწრაფი ტექსტი შეიცვალა. გნებავთ, შეინახოთ?

en: Save
ka: შენახვა

en: General
ka: მთავარი

en: Share Mail Text...
ka: გააზიარეთ ფოსტის ტექსტი...

en: Zoom: %1%
ka: გადიდება: %1%

en: Zoom...
ka: გადიდება...
