kdepim-addons - en to ka translation catalogue (27 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Markdown Plugin
ka: მარკდაუნის დამატების გამართვა

en: Enable embedded LaTeX
ka: ჩაშენებული LaTeX-ის ჩართვა

en: Enable PHP Markdown Extra definition lists
ka: PHP მარკდაუნის დამატებითი აღწერის სიის ჩართვა

en: Failed to compile the Markdown document.
ka: Markdown-ის დოკუმენტის კომპილაციის შეცდომა.

[ctx: @title:window]
en: Add Image
ka: გამოსახულების დამატება

en: Keep original size
ka: საწყისი ზომის შენარჩუნება

en: Width:
ka: სიგანე:

en: Height:
ka: სიმაღლე:

en: Title:
ka: სათაური:

en: Image Link:
ka: სურათის ბმული:

en: Alternate text:
ka: ალტერნატიული ტექსტი:

[ctx: @title:window]
en: Add Link
ka: ბმულის დამატება

en: Link:
ka: ბმული:

[ctx: @title:window]
en: Markdown Rendering Preview
ka: მარკდაუნის რენდერის მინიატურა

en: Converter Error
ka: გადამყვანის შეცდომა

en: Generate HTML from markdown language.
ka: მარკდაუნის ენიდან HTML-ის გენერაცია.

en: Markdown
ka: მარკდაუნი

en: Markdown Action
ka: მარკდაუნის ქმედება

en: Add Title
ka: სათაურის დამატება

en: Level %1
ka: დონე %1

en: Horizontal Rule
ka: ჰორიზონტალური წესი

en: Change Selected Text as Bold
ka: მონიშნული ტექსტის გასქელება

en: Change Selected Text as Italic
ka: მონიშნული ტექსტის კურსივი

en: Change Selected Text as Code
ka: მონიშნული ტექსტის კოდად შეცვლა

en: Change Selected Text as Block Quote
ka: მონიშნული ტექსტის ბლოკურ ციტატად შეცვლა

en: Add Link
ka: ბმულის დამატება

en: Add Image
ka: გამოსახულების დამატება
