kdepim-addons - en to ka translation catalogue (40 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure "Automatic Add Contacts" Plugin
ka: კონტაქტების ავტომატური დამატების მორგება

[ctx: @info]
en: You must create an address book before adding a contact. Do you want to create an address book?
ka: კონტაქტის დამატებამდე საჭიროა მისამართების წიგნის შექმნა. გნებავთ შექმნათ ის?

[ctx: @title:window]
en: No Address Book Available
ka: მისამართების წიგნის გარეშე

[ctx: @action:button]
en: Create Address Book
ka: მისამართების წიგნის შექმნა

[ctx: @title:window]
en: Add Address Book
ka: მისამართების წიგნის დამატება

en: Automatic Add Contacts
ka: კონტაქტების ავტომატური დამატება

en: Select the addressbook in which to store contacts:
ka: აირჩიეთ მისამართების წიგნი, სადაც კონტაქტებს შეინახავთ:

en: Do you want to send the email as HTML?
ka: გნებავთ ელფოსტის HTML ფორმატში გაგზავნა?

en: Send email as plain text
ka: ელფოსტის უბრალო ტექსტად გაგზავნა

[ctx: @action:button]
en: Send As HTML
ka: HTML-ად გაგზავნა

en: Update SMTP server
ka: SMTP სერვერის განახლება

[ctx: @title:window]
en: Check SMTP server
ka: SMTP სერვერის განახლება

en: Do you want to send the email with a different SMTP than the one defined in the current identity?
ka: გნებავთ ამ ელფოსტის მიმდინარე ანგარიშისგან განსხვავებული SMTP სერვერით გაგზავნა?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Check Before Send Mail" Plugin
ka: "გაგზავნამდე ელფოსტის შემოწმების" დამატების მორგება

en: Send as plain text
ka: ელფოსტის უბრალო ტექსტად გაგზავნა

en: Use SMTP server defined in identity
ka: მიმდინარე ანგარიშში გაწერილი SMTP სერვერი

en: Check duplicated emails addresses
ka: ელფოსტის დუბლირებული მისამართების შემოწმება

en: Check send attachment
ka: მიმაგრებული ფაილის შემოწმება

[ctx: @title:window]
en: Duplicated emails
ka: დუბლიკატი ელფოსტები

en: These emails are duplicated. Do you want to send email?
ka: ეს ელფოსტები დუბლირებულია. გნებავთ ელფოსტის გაგზავნა?

[ctx: @title:window]
en: Check Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილის შემოწმება

en: Do you want to send some attachment?
ka: გნებავთ მიმაგრებული ფალების გაგზავნა?

[ctx: @title:window]
en: Configure "Confirm Email Address" Plugin
ka: "ელფოსტის მისამართის დადასტურების" დამატების გამართვა

en: Accepted Domain Name
ka: დომენის დადასტურებული სახელი

en: Rejected Domain Name
ka: დომენის უარყოფილი სახელი

en: A&dd...
ka: &დამატება…

en: Re&move
ka: წა&შლა

en: Mod&ify...
ka: &შეცვლა...

en: Enter new domain name:
ka: შეიყვანეთ ახალი დომენის სახელი:

en: Do you want to remove this domain?
ka: გნებავთ ამ დომენის წაშლა?

en: Whitelist of Addresses
ka: მისამართების თეთრი სია

en: Enter new email address:
ka: შეიყვანეტ ელფოსტის ახალი მისამარტი:

en: Do you want to remove this email address?
ka: მართლა გნებავთ ელფოსტის ამ მისამართის წაშლა?

en: Add Selected Emails to WhiteList
ka: მონიშნული ელფოსტების თეთრ სიაში ჩამატება

[ctx: @title:window]
en: Confirm Addresses
ka: მისამართების დადასტურება

en: All selected emails are added to white list
ka: ყველა მონიშნული ელფოსტა ჩაემატა თეთრ სიას

en: Emails added to white list
ka: თეთრ სიაში ჩამატებული ელფოსტები

[ctx: @title:window]
en: Add Value
ka: მნიშვნელობის დამატება

[ctx: @title:window]
en: Change Value
ka: მნიშვნელობის შეცვლა

en: Potentially invalid emails are displayed in red:
ka: ელფოსტის დიდი ალბათობით არასწორი მისამართები წითლადაა ნაჩვენები:
