kdepim-addons - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Failed to execute mailer program %1
ka: ფოსტის პროგრამის გაშვების შეცდომა: %1

en: Sendmail exited abnormally.
ka: Sendmail-მა მუშაობა ავარიულად დაასრულა.

en: Sendmail exited abnormally: %1
ka: Sendmail-მა მუშაობა ავარიულად დაასრულა: %1

en: A local sendmail installation
ka: Sendmail-ის ლოკალური ვერსია

[ctx: @title:window]
en: Configure account
ka: ანგარიშის მორგება
