kdepim-addons - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Display key details
ka: გასაღების დეტალების ჩვენება

en: Publish the key
ka: გასაღების გამოქვეყნება

en: No valid key data in file.
ka: ფაილის შემცველობა არასწორია.

en: Import the key
ka: გასაღების შემოტანა

en: An error occurred while importing the key.
ka: შეცდომა გასაღების შემოტანისას.

en: Import error
ka: შემოტანის შეცდომა

en: The key has been successfully imported.
ka: გასაღები წარმატებით იქნა შემოტანილი.

en: Import finished
ka: შემოტანა დასრულებულია

en: An error occurred while publishing the key. Please try again later.
ka: შეცდომა გასაღების გამოქვეყნებისას. მოგვიანებით სცადეთ.

en: Register the key
ka: გასაღების რეგისტრაცია

en: Show key details
ka: გასაღების დეტალების ჩვენება

en: OpenPGP Key
ka: OpenPGP-ის გასაღები

en: Loading key details...
ka: გასაღების დეტალების ჩატვირთვა ...

en: Owner:
ka: მფლობელი:

en: Created:
ka: შექმნილია:

en: Fingerprint:
ka: ანაბეჭდი:

en: Error while loading key: %1
ka: შეცდომა გასაღების ჩატვირთვისას: %1

en: Hide key details
ka: გასაღების დეტალების დამალვა

en: Open in Kleopatra
ka: Kleopatra-ში გახსნა

en: Show key details ...
ka: გასაღების დეტალების ჩვენება ...

en: Import key
ka: გასაღების შემოტანა
