kdepim-addons - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: CC:
ka: ასლი:

en: BCC:
ka: ფარულიასლი:

[ctx: View->headers->]
en: &Brief Headers
ka: &მოკლე თავსართები

en: Show brief list of message headers
ka: შეტყობინების თავსართების მოკლე სიის ჩვენება

en: From:
ka: ვისგან:

en: To:
ka: ვის:

[ctx: View->headers->]
en: &Enterprise Headers
ka: &საწარმოო თავსართები

en: Show the list of headers in Enterprise style
ka: თავსართების საწარმოო სტილში ჩვენება

en: (resent from %1)
ka: (გადმოგზავნილია %1-სგან)

en: (receiver was %1)
ka: (მიმღები: %1)

[ctx: To-field of the mail header.]
en: To:
ka: ვის:

en: Date:
ka: თარიღი:

en: MDN To:
ka: MDN -ი:

en: Spam Status:
ka: სპამის სტატუსი:

[ctx: View->headers->]
en: &Fancy Headers
ka: &დამატებითი თავსართები

en: Show the list of headers in a fancy format
ka: თავსართები სიის დამატებით ფორმატში ჩვენება

en: Attachments:
ka: მიმაგრებული ფაილები:

[ctx: View->headers->]
en: &Long Headers
ka: &გრძელი თავსართები

en: Show long list of message headers
ka: თავსართების გრძელი სიის ჩვენება

[ctx: View->headers->]
en: &Standard Headers
ka: &სტანდარტული თავსართები

en: Show standard list of message headers
ka: თავსართების სტანდარტული სიის ჩვენება
