kdepim-addons - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Translate...
ka: თარგმნა...

en: &Save
ka: &შენახვა

en: Open &Editor...
ka: რედაქტორში &გახსნა...

en: Event:
ka: მოვლენა:

en: Start:
ka: დასაწყისი:

en: End:
ka: დასასრულ:

en: Create Event...
ka: მოვლენის შექმნა...

en: Create Event
ka: მოვლენის შექმნა

en: Note:
ka: შენიშვნა:

[ctx: edit a note on this message]
en: Edit Note
ka: შენიშვნის ჩასწორება

[ctx: create a new note out of this message]
en: Create Note
ka: შენიშვნის შექმნა

en: To-do:
ka: გასაკეთებელი:

en: Add Script...
ka: სკრიპტის დამატება...

en: Remove Script
ka: სკრიპტის წაშლა

en: Modify Script...
ka: სკრიპტიs ჩასწორება...

en: External Script:
ka: გარე სკრიპტი:

en: Do you want to remove this script "%1"?
ka: გნებავთ სკრიპტის წაშლა: %1 ?

en: Remove External Script
ka: გარე სკრიპტის წაშლა

en: Name:
ka: სახელი:

en: Description:
ka: აღწერა:

en: Add command arguments...
ka: დაამატეთ ბრძანების არგუმენტები...

en: Command Line:
ka: ბრძანების სტრიქონი:

en: <qt><a href="whatsthis1">Argument format information...</a></qt>
ka: <qt><a href="whatsthis1">არგუმენტის ფორმატის ინფორმაცია...</a></qt>

en: Executable:
ka: გამშვები ფაილი:

en: '%1' not found
ka: %1 ნაპოვნი არაა

en: Executable not found.
ka: გამშვები ფაილი ვერ ვიპოვე.

en: Impossible to start executable
ka: გამშვები ფაილის გაშვების შეცდომა

en: External Script
ka: გარე სკრიპტი

en: Configure
ka: მორგება
