kdepim-addons - en to ka translation catalogue (80 entries)

en: Open Blockable Items...
ka: დაბლოკვადი ჩანაწერების გახსნა...

en: Block Image
ka: გამოსახულების დაბლოკვა

en: Cannot load subscription!
ka: გამოწერის ჩატვირთვის შეცდომა!

en: Custom Rules
ka: ხელით მითითებული წესები

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
ka: რეკლამების ბლოკირების ჩართვა

note: i18n: ectx: label, entry (HideAdsEnabled), group (General)
en: Hide advertisement enabled
ka: რეკლამების დამალვა ჩართულია

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockUpdateInterval), group (General)
en: Update interval list of adblock
ka: რეკლამების სიის განახლების ინტერვალი

[ctx: @title:window]
en: Add subscription
ka: გამოწერის დამატება

en: Select List:
ka: აირჩიეთ სია:

en: Show List
ka: სიის ჩვენება

[ctx: @title:window]
en: Blockable Items
ka: დაბლოკვადი ჩანაწერები

en: No blockable element found.
ka: დაბლოკვადი ელემენტის გარეშე.

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Address
ka: მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Search...
ka: ძებნა...

en: Copy URL
ka: URL-ის კოპირება

en: Copy filter
ka: ფილტრის კოპირება

en: Block item...
ka: ელემენტის დაბლოკვა...

en: Open
ka: გახსნა

en: Remove filter
ka: ფილტრის გაუქმება

en: Image
ka: გამოსახულება

en: Script
ka: სკრიპტი

en: Stylesheet
ka: სტილების ცხრილი

en: Font
ka: ფონტი

en: Frame
ka: კადრი

en: XML Request
ka: XML მოთხოვნა

en: Object
ka: ობიექტი

en: Audio/Video
ka: ვიდეო/აუდიო

en: Popup window
ka: მხტუნარა ფანჯარა

en: Unknown
ka: უცნობი

[ctx: @title:window]
en: Create Filter
ka: ფილტრის შექმნა

en: Use default
ka: ნაგულისხმების გამოყენება

en: Yes
ka: კი

en: Not
ka: არა

en: No subscription added
ka: გამოწერა დამატებული არაა

[ctx: @title:window]
en: Configure AdBlock Plugin
ka: რეკლამების დამატების მორგება

en: <qt>Filter expression (e.g. <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">more information</a>):
ka: <qt>ფილტრის გამოსახულება (მაგ: <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">მეტი ინფორმაცია</a>):

en:  day |  days
ka[0]:  დღე
ka[1]:  დღე

en: More information
ka: მეტი ინფორმაცია

en: Do you want to remove this rule? | Do you want to remove these rules?
ka[0]: გსურთ ამ წესის წაშლა?
ka[1]: გსურთ ამ წესების წაშლა?

en: Remove
ka: წაშლა

en: Do you want to delete list "%1"?
ka: გსურთ წაშალოთ სია "%1"?

en: Delete current list
ka: მიმდინარე სიის წაშლა

en: All Files (*)
ka: ყველა ფაილი (*)

en: Import Filters
ka: ფილტრების შემოტანა

en: Export Filters
ka: ფილტრების გატანა

[ctx: @title:window]
en: Show adblock list
ka: დაბლოკილი რეკლამების ჩვენება

en: Delete List
ka: სიის წაშლა

en: Download...
ka: გადმოწერა...

en: An error occurred while downloading the list: "%1"
ka: შეცდომა სიის გადმოწერისას: "%1"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filters:
ka: ფილტრები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, blockingFilter)
en: &Blocking filter
ka: &დამბლოკავი ფილტრი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, exceptionFilter)
en: Exception Filter
ka: გამონაკლისის ფილტრი

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Pattern
ka: შაბლონი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: custom
ka: ხელით

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Accept pattern only
ka: მხოლოდ შაბლონების მიღება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, atTheBeginning)
en: At the beginning of the address
ka: მისამართის დასაწყისში

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, atTheEnd)
en: At the end of address
ka: მისამართის ბოლოში

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
ka: პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, firstPartOnly)
en: First-part only
ka: მხოლოდ პირველი-ნაწილი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCase)
en: Match case
ka: დიდი და პატარა ასოების სხვაობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictToDomain)
en: Restrict to domain
ka: შეზღუდვა დომენზე

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Apply to:
ka: გადატარება:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Collapse blocked:
ka: დაბლოკილების ჩაკეცვა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkEnableAdblock)
en: &Enable Ad Block
ka: რეკლამების ბლოკირების &ჩართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkHideAds)
en: &Hide filtered elements
ka: გაფილტრული ელემენტების &დამალვა

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Automatic Filters
ka: ავტომატური ფილტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFilters)
en: Add Filters subscriptions...
ka: ფილტრების გამოწერის დამატება...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeSubscription)
en: Remove subscription
ka: გამოწერის წაშლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update enabled automatic filters every:
ka: ჩართული ავტომატური ფილტრები განახლდება ყოველ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showList)
en: Show List...
ka: სიის ჩვენება...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Manual Filters
ka: ხელით მითითებული ფილტრები

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertButton)
en: Add filter expression
ka: ფილტრის გამოსახულების დამატება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importFilters)
en: Import Filters...
ka: ფილტრების შემოტანა...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportFilters)
en: Export filters...
ka: ფილტრების გატანა...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
ka: ძებნა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editFilter)
en: Edit
ka: ჩასწორება

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove filter expression
ka: ფილტრის გამოსახულების წაშლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Filter
ka: ფილტრის წაშლა
