kdepim-addons - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Send to %1
ka: %1-სთან გაგზავნა

en: Show calendar at the time of this reservation.
ka: ამ რეზერვაციის დროის კალენდარში ჩვენება.

en: Add reservation to your calendar.
ka: რეზერვაციის კალენდარში ჩამატება.

en: Import reservation into KDE Itinerary.
ka: რეზერვაციების შეტანა KDE itinerary-ში.

en: Send this reservation to a device using KDE Connect.
ka: ამ რეზერვაციის რაიმე მოწყობილობაზე გაგზავნა KDE connect-ით.

en: Boarding Pass
ka: თვითმფრინავის ბილეთი

en: Ticket
ka: ბილეთი

en: View
ka: ნახვა

en: Download
ka: გადმოწერა

en: Modify
ka: შეცვლა

en: Cancel
ka: გაუქმენა

en: Check-In
ka: ჩეკინი

en: Reservation canceled.
ka: რეზერვაცია გაუქმდა.

en: Seat: %1
ka: სავარძელი: %1

en: Canceled:
ka: გაუქმებული:

en: Gate: %1
ka: გეითი: %1

en: Boarding: %1
ka: ბორდინგი: %1

en: Group: %1
ka: ჯგუფი: %1

en: Number Of People: %1
ka: ხალხის რაოდენობა: %1

en: Reservation Number: %1
ka: რეზერვაციის ნომერი: %1

en: Under Name: %1
ka: სახელით: %1

en: Show Calendar
ka: კალენდრის ჩვენება

en: Add to Calendar
ka: კალენდარში ჩამატება

en: Add to KDE Itinerary
ka: KDE Itinerary-ში ჩამატება

en: Send to Device…
ka: მოწყობილობაზე გაგზავნა…

en: Show location on map
ka: მდებარეობის რუკაზე ჩვენება

en: Search address on map
ka: მისამართის რუკაზე მოძებნა

en: Reserved for:
ka: რეზერვაცია ვისთვის:

en: Class: %1
ka: კლასი: %1

en: Coach: %1
ka: გამძღოლი: %1
