kdepim-addons - en to ka translation catalogue (19 entries)

[ctx: @info:placeholder]
en: Click on button for selecting contacts…
ka: კონტაქტების ასარჩევად დააწექით ღილაკს…

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Emails
ka: აირჩიეთ ელფოსტები

[ctx: @title:window]
en: Select Emails
ka: აირჩიეთ ელფოსტები

[ctx: @title:window]
en: Create Folder
ka: საქაღალდის შექმნა

en: Error during creating folder: %1
ka: შეცდომა საქაღალდის შექმნისას: %1

[ctx: @action:button]
en: Create Folder…
ka: საქაღალდის შექმნა…

[ctx: @title:window]
en: Select IMAP folder
ka: აირჩიეთ IMAP საქაღალდე

en: Unable to load folder list
ka: საქაღალდეების სიის ჩატვირთვის შეცდომა

en: Loading in progress…
ka: მიმდინარეობს ჩატვირთვა…

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ka: ძებნა…

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh IMAP Folder List
ka: IMAP საქაღალდეების განახლება

en: Create Folder
ka: საქაღალდის შექმნა

en: Folder Name:
ka: საქაღალდის სახელი:

en: Slashes are not allowed in folder names.
ka: საქაღალდის სახელში (/) ირიბის გამოყენება დაუშვებელია.

en: Empty folder name is not supported.
ka: საქაღალდის სახელი ცარიელი არ შეიძლება იყოს.

en: Error during loading folders: %1
ka: საქაღლდეების ჩატვირთვის შეცდომა: %1

[ctx: @title:window]
en: Load Folders
ka: საქაღალდეების ჩატვირთვა

[ctx: @info:tooltip]
en: Select IMAP folder
ka: აირჩიეთ IMAP საქაღალდე

[ctx: @info:placeholder]
en: Click on button for selecting folder…
ka: საქაღალდის ასარჩევად დააწექით ღილაკს…
