kdepim-addons - en to ka translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Adblock List
ka: რეკლამების დაბლოკვის სიის მორგება

[ctx: @title:column]
en: Name
ka: სახელი

en: Add…
ka: დამატება…

en: Modify…
ka: შეცვლა…

en: Delete
ka: წაშლა

en: Show
ka: ჩვენება

en: Update Lists
ka: სიების განახლება

en: Do you want to remove '%1' ?
ka: მართლა გნებავთ '%1'-ის წაშლა?

[ctx: @title:window]
en: Remove List
ka: სიის წაშლა

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ka: ძებნა…

[ctx: @title:window]
en: Add Adblock List
ka: Adblock-ის სიის დამატება

en: Name:
ka: სახელი:

en: Url:
ka: URL:

[ctx: @title:window]
en: Configure AdBlock Plugin
ka: რეკლამების დამატების მორგება

[ctx: @title:window]
en: Show Adblock List
ka: Adblock-ის სიის ჩვენება

note: i18n: ectx: label, entry (AdBlockEnabled), group (General)
en: Enabled ad block
ka: რეკლამების ბლოკირების ჩართვა
