kdepim-addons - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: AddressBook info
ka: ინფორმაცია მისამართების წიგნის შესახებ

en: Name of user
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Get Info From AddressBook
ka: ინფორმაციის მიღება მისამართების წიგნიდან

en: Use this tool to get user info from akonadi database
ka: გამოიყენეთ ეს ხელსაწყო მომხმარებლის ინფორმაციის მისაღებად akonadi-ის მონაცემთა ბაზიდან

en: Configure Addressbook Tool Plugin
ka: მისამართების წიგნის ხელსაწყოს დამატების მორგება

en: Get Email...
ka: ელფოსტის მიღება...

en: No Contact found in addressbook for %1
ka: %1-ისთვის მისამართების წიგნში კონტაქტი არ არსებობს

en: No preferred email found for %1
ka: %1-ისთვის სასურველი ელფოსტა აღმოჩენილი არაა

en: The preferred email for %1 is %2
ka: %1-ისთვის სასურველი ელფოსტაა %2

en: No Birthday found for %1
ka: %1-ის დაბადების დღე აღმოჩენილი არაა

en: Birthday for %1 is %2
ka: %1-ის დაბადების დღეა %2

en: No Address found for %1
ka: %1-ის მისამართი ვერ მოიძებნა

en: Address found for %1 is %2
ka: %1-ისთვის ნაპოვნი მისამართია %2
