kmail_text_vcard_plugin - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Attached business card | Attached business cards
kk[0]: Тіркеме визитка

en: [Add this contact to the address book]
kk: [Контактты адрестік кітапшаға қосу]

en: [This contact is already in addressbook]
kk: [Контакт адрестік кітапшада бар екен]

en: View Business Card
kk: Визитканы қарау

en: Save Business Card As...
kk: Визитканы былай сақтау...

en: Add this contact to the address book.
kk: Контактты адрестік кітапшаға қосу

en: Update this contact to the address book.
kk: Контактты адрестік кітапшаға жазып алу

en: Add "%1" to the address book.
kk: "%1" дегенді адрестік кітапшаға қосу

en: Update "%1" to the address book.
kk: "%1" контактын адрестік кітапшаға жазып алу

en: Save Business Card
kk: Визитканы қосу
