korganizer - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Show Date Number
km: បង្ហាញ​លេខ​កាលបរិច្ឆេទ

en: Show day number
km: បង្ហាញ​លេខ​ថ្ងៃ

en: Show days to end of year
km: បង្ហាញ​ថ្ងៃ​នៅ​ចុង​បញ្ចប់​នៃ​ឆ្នាំ

en: Show both
km: បង្ហាញ​ទាំង​ពីរ

en: This plugin shows information on a day's position in the year.
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​នេះ បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​នៅ​ទីតាំង​របស់​ថ្ងៃ ក្នុង​ឆ្នាំ ។

en: 1 day before the end of the year | %1 days before the end of the year
km[0]: %1 ថ្ងៃ​មុន​បញ្ចប់​ឆ្នាំ

en: 1 day since the beginning of the year,
     | %1 days since the beginning of the year,
km[0]: %1 ថ្ងៃ​តាំងពី​ដើម​ឆ្នាំ

en: 1 day until the end of the year | %1 days until the end of the year
km[0]: %1 ថ្ងៃ​រហូត​ដល់​ចុង​ឆ្នាំ

[ctx: Week weekOfYear]
en: Week %1
km: សប្ដាហ៍ %1

en: 1 week since the beginning of the year | %1 weeks since the beginning of the year
km[0]: %1 សប្ដាហ៍​តាំង​ពី​ដើម​ឆ្នាំ

[ctx: Week weekOfYear (year)]
en: Week %1 (%2)
km: សប្ដាហ៍ %1 (%2)

en: 1 week remaining | %1 weeks remaining
km[0]: នៅ​សល់ %1 សប្ដាហ៍

en: 1 week until the end of the year | %1 weeks until the end of the year
km[0]: %1 សប្ដាហ៍​រហូត​ដល់​ចុង​ឆ្នាំ

en: Use Israeli holidays
km: ប្រើ​ថ្ងៃ​ឈប់​សម្រាក​របស់​ជនជាតិ​អ៊ីស្រាអែល

en: Show weekly parsha
km: បង្ហាញ parsha ប្រចាំ​សប្ដាហ៍

en: Show day of Omer
km: បង្ហាញ​ថ្ងៃ​របស់ Omer

en: Show Chol HaMoed
km: បង្ហាញ Chol HaMoed

en: This plugin provides the date in the Jewish calendar.
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​នេះ​ផ្ដល់​នូវ​កាលបរិច្ឆេទ​ក្នុង​ប្រតិទិន Jewish ។

en: Thumbnail Aspect Ratio Mode
km: របៀប​សមាមាត្រ​ទិដ្ឋភាព​រូបភាព​តូច

en: Ignore aspect ratio
km: មិនអើពើ​សមាមាត្រ​ទិដ្ឋភាព

en: The thumbnail will be scaled freely. The aspect ratio will not be preserved.
km: រូបភាព​តូច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​ដោយសេរី ។ សមាមាត្រ​ទិដ្ឋភាព​នឹង​មិនត្រូវ​បាន​បម្រុង​ទុក​ទេ ។

en: Keep aspect ratio
km: ទុក​សមាមាត្រ​ទិដ្ឋភាព

en: The thumbnail will be scaled to a rectangle as large as possible inside a given rectangle, preserving the aspect ratio.
km: រូបភាព​តូច​នឹងត្រូវបាន​ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​ជា​ចតុកោណ​ឲ្យ​ធំ​តាមដែល​អាច នៅ​ក្នុង​ចតុកោណ​ដែល​បាន​ផ្ដល់ ដោយ​បម្រុង​ទុក​សមាមាត្រ​ទិដ្ឋភាព ។

en: Keep aspect ratio by expanding
km: ទុក​សមាមាត្រ​ទិដ្ឋភាព​ដោយ​ពង្រីក

en: The thumbnail will be scaled to a rectangle as small as possible outside a given rectangle, preserving the aspect ratio.
km: រូបភាព​តូច​នឹង​ត្រូវបាន​ធ្វើមាត្រដ្ឋាន​​ជា​ចតុកោណ​ឲ្យ​តូច​តាមដែល​អាច នៅក្រៅ​ចតុកោណ​ដែល​បាន​ផ្ដល់ ដោយ​បម្រុង​ទុក​សមាមាត្រ​ទិដ្ឋភាព ។

en: Picture Page
km: ទំព័រ​រូបភាព

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក…​

en: <qt>Loading <i>Picture of the Day</i>...</qt>
km: <qt>កំពុង​ផ្ទុក​<i>រូបភាព​នៃថ្ងៃ</i>…</qt>​

en: <qt>This plugin provides the Wikipedia <i>Picture of the Day</i>.</qt>
km: <qt>កម្មវិធី​ជំនួយ​នេះ ផ្ដល់​<i>រូបភាព​នៃ​ថ្ងៃ</i>​របស់​វិគីផេឌៀ ។</qt>

en: This plugin provides links to Wikipedia's 'This Day in History' pages.
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​នេះ ផ្ដល់​តំណ​ទៅ​ទំព័រ 'ថ្ងៃ​នេះ​ក្នុង​ប្រវត្តិ' របស់​វិគីផេឌៀ ។

en: This day in history
km: ថ្ងៃ​នេះ​ក្នុង​ប្រវត្តិ

en: This month in history
km: ខែនេះ​ក្នុង​ប្រវត្តិ
