kmail_text_calendar_plugin - en to km translation catalogue (73 entries)

en: Click to add a new attendee
km: ចុច ដើម្បី​បន្ថែម​អ្នក​ចូលរួម​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
km: បន្ថែម

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
km: យកចេញ

en: Keep me informed about status changes of this incidence.
km: ជូន​ដំណឹង​ខ្ញុំ​ជា​និច្ច​អំពី​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ស្ថានភាព​នៃ​ឧប្បត្តិហេតុ​នេះ ។

en: Delegate:
km: ទទួល​យក ៖

en: Comment:
km: សេចក្ដី​អធិប្បាយ ៖

en: No attachment named "%1" found in the invitation.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ដែល​មាន​ឈ្មោះ "%1" នៅ​ក្នុង​ការ​អញ្ជើញ​ទេ ។

en: The invitation attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer. Please ask the event organizer to resend the invitation with this attachment stored inline instead of a link.
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​នៃ​ការ​អញ្ជើញ​ "%1" គឺ​ជា​តំណ​បណ្ដាញ​ដែល​មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​ពី​កុំព្យូទ័រ​នេះ​ទេ ។ សូម​សួរ​អ្នក​រៀបចំ​ព្រឹត្តិការណ៍​ ដើម្បី​ផ្ញើ​ការ​អញ្ជើញ​ដែល​មាន​ឯកសារ​ភ្ជាប់​នេះ​ម្ដង​​ទៀត​ដែល​បាន​ទុក​នៅ​ក្នុង​តួ​ជំនួស​តំណ ។

en: <qt>Several of your identities match the receiver of this message,<br/>please choose which of the following addresses is yours:</qt>
km: <qt>​អត្តសញ្ញាណ​មួយ​ចំនួន​របស់​អ្នក​​ផ្គូផ្គង​នឹង​អ្នក​ទទួល​​​សារ​​នេះ​​<br/>​សូម​​ជ្រើស​អាសយដ្ឋាន​មួយ​ខាង​ក្រោម​របស់​អ្នក​ ៖​</qt>

en: Select Address
km: ជ្រើស​អាសយដ្ឋាន​

en: Answer:
km: ចម្លើយ​ ៖​

[ctx: Not able to attend.]
en: Declined: %1
km: បាន​បដិសេធ ៖​ %1

[ctx: Unsure if it is possible to attend.]
en: Tentative: %1
km: សាកល្បង​ ៖​ %1

[ctx: Accepted the invitation.]
en: Accepted: %1
km: បាន​ទទួល ៖ %1​

en: Incidence with no summary
km: ឧប្បត្ដិហេតុ​​ដែល​គ្មាន​សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Answer: %1
km: ចម្លើយ ៖ %1

en: Delegated: %1
km: បាន​ទទួល ៖ %1

en: Forwarded: %1
km: បាន​បញ្ជូន​បន្ត ៖ %1

en: Declined Counter Proposal: %1
km: បាន​បដិសេធ​សំណើ​របស់​កម្មវិធី​​រាប់ ៖ %1

en: "%1" occurred already.
km: "%1" បាន​កើត​ឡើង​ហើយ​ ។

en: "%1" is currently in-progress.
km: "%1" បច្ចុប្បន្ន​កំពុង​ដំណើរការ​ ។

en: "%1", happening all day today, is currently in-progress.
km: "%1" កំពុង​កើត​ឡើង​ជា​រៀង​រាល់​ថ្ងៃ​ បច្ចុប្បន្ន​កំពុង​ដំណើរការ​ ។​

en: "%1" is past due.
km: "%1" ហួស​កំណត់​ ។

en: "%1" has already started.
km: "%1" បាន​ចាប់​ផ្ដើម​ហើយ​ ។

en: "%1", happening all-day today, is currently in-progress.
km: "%1"​ បាន​កើត​ឡើង​ជា​រៀងរាល់​ថ្ងៃ​​ ​បច្ចុប្បន្ន​កំពុង​ដំណើរការ​ ។​

en: "%1", happening all day, has already started.
km: "%1" ​បាន​កើត​ឡើង​ជា​រៀងរាល់​ថ្ងៃ​​ ​បាន​ចាប់​ផ្ដើម​​រួច​ហើយ​ ។​

en: Do you still want to accept the task?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​ទទួល​យក​ភារកិច្ច​​ឬ​ ?​

en: Do you still want to accept the invitation?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​ទទួល​យក​ការ​អញ្ជើញ​ឬ​ ?​​​

en: Do you still want to send conditional acceptance of the invitation?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​ផ្ញើ​​ការ​ទទួល​យក​លក្ខខណ្ឌ​​នៃ​ការ​អញ្ជើញ​ឬ​ ?

en: Do you still want to send conditional acceptance of the task?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​​ផ្ញើ​ការ​ព្រម​ទទួល​យក​លក្ខខណ្ឌ​នៃ​​​ភារកិច្ច​ឬ​ ?​

en: Do you still want to accept the counter proposal?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​ទទួល​យក​សំណើ​របស់​កម្មវិធី​រាប់​ឬ​ ?

en: Do you still want to send a counter proposal?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​ផ្ញើ​សំណើ​របស់​កម្មវិធី​រាប់​ឬ​ ?

en: Do you still want to send a decline response?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​ផ្ញើ​ចម្លើយ​តប​ដែល​បដិសេធ​ឬ​ ?​

en: Do you still want to decline the counter proposal?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​បដិសេធ​សំណើ​របស់​កម្មវិធី​រាប់​ឬ​ ?

en: Do you still want to record this response in your calendar?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​កត់​ត្រា​ចម្លើយ​តប​នេះ​​នៅ​ក្នុង​ប្រតិទិន​របស់​អ្នក​ឬ​ ?

en: Do you still want to delegate this task?
km: ​តើ​អ្នក​​នៅ​តែ​ចង់​ទទួល​យក​ភារកិច្ច​នេះ​ឬ​ ?​

en: Do you still want to delegate this invitation?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​ទទួល​យក​ការ​អញ្ជើញ​នេះ​​ឬ​ ?​

en: Do you still want to forward this task?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​បញ្ជូន​បន្ត​ភារកិច្ច​នេះ​ឬ​ ?​​

en: Do you still want to forward this invitation?
km: ​តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​បញ្ជូន​បន្ត​ការ​អញ្ជើញ​នេះ​ឬ​ ?​

en: Do you still want to cancel this task?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​បោះបង់​​ភារកិច្ចនេះ​​​ឬ​ ?​

en: Do you still want to cancel this invitation?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​បោះបង់​​ការ​អញ្ជើញ​នេះ​ឬ​ ?​​​

en: Do you still want to check your calendar?
km: តើ​អ្នក​​នៅ​តែ​ចង់​ពិនិត្យមើល​ប្រតិទិន​របស់​អ្នក​​ឬ​ ?

en: Do you still want to record this task in your calendar?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​កត់​ត្រា​​ភារកិច្ច​នេះ​ក្នុង​ប្រតិទិន​របស់​អ្នក​ឬ​ ?​

en: Do you still want to record this invitation in your calendar?
km: តើ​អ្នក​នៅ​តែ​ចង់​កត់​ត្រា​ការ​អញ្ជើញ​នេះ​ក្នុង​ប្រតិទិន​របស់​អ្នក​ឬ​ ?​

en: Do you really want to cancel this task?
km: តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​បោះបង់​ភារកិច្ច​នេះ​ឬ ?

en: Do you really want to cancel this invitation?
km: តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​បោះបង់​ការ​អញ្ជើញ​នេះ​ឬ ?

en: You forgot to add proposal. Please add it. Thanks
km: អ្នក​ភ្លេច​បន្ថែម​សំណើ ។ សូម​បន្ថែម​វា អរគុណ !

en: Delegation to organizer is not possible.
km: មិន​អាច​ទទួល​ដើម្បី​រៀបចំ ។

en: Save Invitation Attachment
km: រក្សាទុក​ការ​អញ្ជើញ​ជា​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: You have no writable calendar folders for invitations, so storing or saving a response will not be possible.
    Please create at least 1 writable events calendar and re-sync.
km: អ្នក​មិន​មាន​ថត​ប្រតិទិន​ដែល​អាច​សរសេរ​បាន​សម្រាប់​ការ​អញ្ជើញ​បាន​ទេ ដូច្នេះ​ការ​ផ្ទុក ឬ​រក្សាទុក​ចម្លើយ​តប​នឹង​មិន​អាច​ធ្វើ​ទៅ​បាន​ទេ ។
    សូម​បង្កើត​ប្រតិទិន​ព្រឹត្តិការណ៍​ដែល​អាច​សរសេរ​បាន​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​ឲ្យ​បាន​ ១ រួច​ធ្វើ​សម​កាលកម្ម​ឡើង​វិញ ។

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
km: ការ​អញ្ជើញ​ប្រតិទិន​ដែល​បាន​រក្សាទុក​នៅ​ក្នុង​សារ​អ៊ីមែល​នេះ​បាន​ខូច​ក្នុង​មធ្យោបាយ​មួយចំនួន ។ មិន​អាច​បន្ត​បានទេ ។

[ctx: @info]
en: The organizer is not expecting a reply to this invitation but you can send them an email message if you desire.
    
    Would you like to send the organizer a message regarding this invitation?
    Press the [Cancel] button to cancel the recording operation.
km: អ្នក​រៀប​ចំ​មិន​កំពុង​សង្ឃឹម​ការ​ឆ្លើយតប​ទៅកាន់​ការ​អញ្ជើញ​នេះ​ទេ​​ ​ប៉ុន្តែ​អ្នក​អាច​ផ្ញើ​សារ​អ៊ីមែល​ទៅកាន់​ពួកគេ​បាន​​ ​ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ ។​
    
    ​តើ​អ្នក​ចង់​ផ្ញើ​សារ​ដល់​អ្នក​រៀបចំ​ដោយ​មិន​គិត​អំពី​​ការ​អញ្ជើញ​នេះ​ឬ​ ?​
    ចុច​ប៊ូតុង​​[Cancel] ​ដើម្បី​បោះបង់​​ប្រតិបត្តិ​ការ​ដែល​បាន​កត់​ត្រា ។​

[ctx: @title:window]
en: Send Email to Organizer
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅកាន់​អ្នក​រៀប​ចំ​

en: Do Not Send
km: កុំ​ផ្ញើ​

en: Send EMail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​

en: Re: %1
km: ចម្លើយ​តប​ ៖ %1

en: Open Attachment
km: បើក​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Save Attachment As...
km: រក្សា​ឯក​សា​រ​ភ្ជាប់​ទុក​ជា...

en: Accept invitation
km: ទទួល​យក​ការ​អញ្ជើញ

en: Accept invitation conditionally
km: ទទួល​យក​ការ​អញ្ជើញ​​​តាម​លក្ខខណ្ឌ

en: Accept counter proposal
km: ទទួល​យក​សំណើ​របស់​កម្មវិធី​រាប់

en: Create a counter proposal...
km: បង្កើត​សំណើ​កម្ម​វិធី​រាប់...

en: Throw mail away
km: បោះ​សំបុត្រ​ចោល

en: Decline invitation
km: ​បដិសេធ​កា​រ​អញ្ជើញ

en: Decline counter proposal
km: បដិសេធ​សំណើ​របស់​កម្មវិធី​រាប់

en: Check my calendar...
km: ពិនិត្យ​ប្រតិទិន​របស់​ខ្ញុំ...

en: Record response into my calendar
km: ថត​ការ​ឆ្លើយតប​ទុក​ក្នុង​ប្រតិទិន​របស់​ខ្ញុំ

en: Record invitation into my calendar
km: យក​ការ​អញ្ជើញ​ចេញ​ពី​ប្រតិទិន​របស់​ខ្ញុំ​

en: Move this invitation to my trash folder
km: យក​ការ​អញ្ជើញ​ចេញ​ពី​ថត​សំរាម​របស់​​អ្នក​​

en: Delegate invitation
km: ទទួល​ការ​អញ្ជើញ

en: Forward invitation
km: បញ្ជូន​ការអញ្ជើញ​ត

en: Remove invitation from my calendar
km: យក​ការ​អញ្ជើញ​ចេញ​ពី​ប្រតិទិន​របស់​ខ្ញុំ

en: Open attachment "%1"
km: បើក​ឯកសារ​ភ្ជាប់ "%1"
